Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

«Державна служба» поповнилася шістьма дипломованими магістрами

Факультет суспільних наук вручив документи про освіту черговому випуску фахівців у галузі «Державного управління»

0 402
«Державна служба» поповнилася шістьма дипломованими магістрами
«Державна служба» поповнилася шістьма дипломованими магістрами
Днями у рамках святкування Дня першокурсника на факультеті суспільних наук дипломи магістрів вручили випускникам спеціальності «Державна служба» . Таких цього року на факультеті виявилося шестеро. Дійство відбувалося в конференц-залі ректорату Ужгородського університету.

«Державна служба» – порівняно нова спеціальність в університеті (відкрита 2013 року). Тож нинішній випуск є лише третім для підрозділу. Для всіх новоспечених магістрів це вже друга вища освіта. Вступали з різних факультетів – як пов’язаних із держслужбою, так і геть віддалених від цього фаху.

«Державна служба» поповнилася шістьма дипломованими магістрами

Сніжана Колодій

Так, цьогорічна випускниця Сніжана Колодій спершу навчалася на біологічному факультеті. Завдяки можливості перехресного вступу подалася на ФСН й анітрохи не пошкодувала. До речі, вона єдина з цього випуску здобула «червоний» диплом. Про навчання згадує лише позитивно: «Коли вступала, нас було більше – 13 магістрантів. Через різні обставини завершили навчання тільки шестеро. Цікаво, що на курсі я була єдиною дівчиною в чоловічому колективі. Але з хлопцями ми прекрасно потоваришували – мене навіть обрали старостою ☺.

Спершу думала, що друга вища освіта дасться легше: викладачі ставитимуться поблажливіше, ніж до студентів, котрі тільки-но починають шлях в університеті. Але де там!.. Утім це тільки стимулювало не давати заднього ходу й бути наполегливою у навчанні».

За словами Сніжани, дехто з випускників уже працює в держустановах. Сама ж вона стала співробітником кафедри політології та державного управління УжНУ. Фахом дівчина задоволена, хоч каже, що, цілком імовірно, цей диплом для неї – не останній.

Катерина Хижняк,
фото Сніжани Колодій
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.