Після презентації підрозділу пан Кіріл спілкувався з учнями про відносини між країнами, а відтак заохотив зіграти у вікторину «Що це за країна?». Завершилося знайомство з ФМЕВ цікавою розмовою на тему «Соціальні мережі та політика», під час якої йшлося про політику конфіденційності в популярних соціальних мережах.
Відтак учні попрямували на факультет суспільних наук, де декан Юрій Остапець і його заступник з виховної роботи Володимир Гиря ознайомили відвідувачів зі своїм підрозділом та спеціальностями, які тут можна здобути.
Голова студентської ради Віктор Пилипчук розповів про цікавинки факультету і влаштував школярам квест. Відсканувавши QR-код, учні повинні були відгадувати спеціальності, про які їм мають розповідати. Також Віктор провів екскурсію факультетом. Інші студенти розповідали гостям про особливості спеціальностей, на яких вони навчаються.
До розмови з майбутніми абітурієнтами долучився й завідувач кафедри соціології та соціальної роботи професор Федір Шандор, який від початку повномасштабного вторгнення захищає нашу країну на фронті, а нині перебуває вдома у відпустці. Він докладно розповів про очолювану ним кафедру і запропонував учням взяти участь у дискусії «Суспільство в Україні. Що хочеться молоді?» Розмова юнацтву сподобалася. Ба більше – найактивніші учасники отримали подарунки від Федора Федоровича – тематичні футболки й наукову літературу.
Після дискусії професор відповідав на запитання майбутніх абітурієнтів, допомагав порадами, як знайти себе у житті.
Відтак доцент кафедри психології Костянтин Борщ та другокурсниця цього ж підрозділу Аліна Пилип провели для гостей розважально-психологічні тести – Люшера (показує психологічний стан і рівень стресу людини) і Томаса-Кілмана (пояснює поведінку людини під час конфлікту).
Після виконання тестів лектори роз’яснили дітям результати й пояснили їхні значення. Школярам атракція сподобалася, адже дізналися багато цікаво про власну поведінку й самоідентифікацію.
Після обіду на гостей чекала екскурсія до Ботанічного саду УжНУ. Спочатку їх ознайомили з його історією, відтак гід розповіла про тутешні рослини та їх особливості. Після цього школярі мали змогу прогулятися територією саду та зробити фото на згадку.
студентки відділення журналістики