Що і як на факультеті суспільних наук
Юліанна Дорош, голова студентського профкому ФСН, ІІ курс спеціальності «Початкова освіта»:
«Моя мотивація до навчання і ранніх підйомів на пари — це бажання і важливість справи, яка здається мені «сродною». На нашому факультеті навчають людиноцентричних спеціальностей: психології, політології, публічного управління та адміністрування, соціальної роботи, початкової та дошкільної освіти, філософії. В умовах війни людина повинна вміти комунікувати з іншими, розуміти важливість соціуму, мати бажання і вміння формувати порядок денний для нього — це важливо для розвитку української нації і є елементом нашої Перемоги. Кожен студент ФСН знаходить свою мотивацію піднятися з самого ранку на БАМ: це може бути як смачна випічка на нашому поверсі, так і цікава пара, навіть якщо вона четверта за день. Інколи звичайна дискусія між студентами або студентами з викладачем може привести до класного досвіду та знаходження істини.
Більшість викладачів, і тих, що мені викладають, і тих, кого знаю на факультеті, — це не просто люди з відповідними знаннями, а харизматичні особистості, які вміють влучно подати ці знання, інколи навіть у сонні та втомлені голови.
На випускників, які мріють навчатися на факультеті суспільних наук, чекає насичене студентське життя з різними цікавими подіями. Наприклад, лише за навчальний рік 2022/23, відбулося багато цікавих і важливих заходів: ми відзначили День психолога, Суспільний день, взяли участь у загальноукраїнській Студентській весні, долучалися до всеукраїнських та міжнародних круглих столів, наукових конференцій, студенти-політологи мали зустріч із народним депутатом України, студенти спеціальності «Дошкільна і початкова освіта» зустрілися з головою ГО «Неємія» Тетяною Мачабелі, разом прибирали університетську територію, знайомили абітурієнтів із нашим факультетом на Дні відкритих дверей, проводили літературний вечір, змагалися у «Битві інтелектів»…
Студенти нашого факультету мають широкі можливості для практики. Скажімо, цього навчального року стажувалися в Ужгородській міській раді — причому долучилися навіть першокурсники. Тому якщо ви станете студентом-суспільником, нудним у вашому житті залишиться тільки сон.
Всі ми прекрасно розуміємо, що отримати диплом — ще не означає прокласти собі дорогу в успішне життя з високооплачуваною роботою. Важливо зарекомендувати себе як бренд, надавати послугу так якісно, щоб від неї було важко відмовитися. Усі спеціальності нашого факультету вам це дозволять зробити, тому що соціальна гнучкість і вміння адаптуватися — це здатність працювати з людьми та розуміти, що їх цікавить, чого вони потребують. Враховуючи ці всі здібності, ви можете працювати як за спеціальністю, так і в іншому секторі діяльності, де є потреба роботи з людьми, організації процесів, розуміння соціальних взаємозв’язків. Тобто чимало професій, які нині пропонують роботодавці, можуть стати вашою роботою мрії».
Студенти спеціальності «Психологія» розповіли про навчання в окремому відеоролику, який ми публікували раніше.
Читайте про навчання на різних факультетах ч спеціальностях УжНУ в розділі «Студентський ракурс» та до зустрічі у стінах найбільшого вишу Закарпаття!