Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Факультет здоров’я та фізичного виховання відсвяткував 20-річчя і спортивно

У волейбольному турнірі третє місце дісталося представникам юрфаку й ФСН, друге – команді факультету-іменинника, загальну ж перемогу класною грою заслужили полісмени краю

0 209

Святкування двадцятилітнього ювілею факультету здоров’я та фізичного виховання мало й спортивний акцент: на «Буревіснику» відбулися змагання з волейболу. Крім колективів професорсько-викладацького складу й співробітників Ужгородського національного університету, долучилися до турніру й представники національної поліції.

Захід розпочали декан факультету Іван Миронюк та завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонда, котрі тепло привітали присутніх і побажали учасникам успіхів.

Останньому, до слова, закарпатські правоохоронці вручили подяку за плідну співпрацю, підтримку і вагомий внесок у становлення й розвиток патрульної поліції в Закарпатській області та з нагоди Дня захисника України.

Участь у змаганнях узяли команда та факультету суспільних наук, а також гурт патрульної поліції Закарпатської області.

Кожен матч складався з двох партій до 15 очок. Першими визначали сильнішого поліціянти й представники факультету здоров’я та фізичного виховання на чолі із капітаном Іваном Маріондою. Далі силами мірялися представники поліції та юристи+ФСН, відтак зіграла правничо-суспільствознавча збірна й команда факультету здоров’я та фізичного виховання.

У підсумку третє місце дісталося представникам юридичного факультету й ФСН, друге – здобула команда факультету-іменинника, загальну ж перемогу класною грою заслужили полісмени краю.

У завершальному виступі декан Іван Миронюк подякував усім присутнім: і вболівальникам, котрі активно підтримували свої колективи, і учасникам протистояння. Відтак волейболістам було вручено дипломи.

І, звісно ж, на згадку всі учасники зробили спільну світлину.

Кароліна Бучковська
для Медіацентру УжНУ

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.