Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На факультеті туризму та МК відбулася зустріч із головою Молодіжної організації Словаччини

З лекцією перед студентами виступив викладач Кошицького технічного університету, волонтер Молодіжної організації Словаччини Любош Марцинак

0 221
Днями факультет туризму та МК радо вітав у себе викладача Кошицького технічного університету й за сумісництвом волонтера Молодіжної організації Словаччини Любоша Марцинака, який виступив з лекцією про особливості та основні вектори діяльності молоді Пряшівського та Кошицького країв.

Лекція виявилася невимушеною, змістовною та цікавою. Студенти не відчували мовного бар’єру, адже вивчають словацьку мову в рамках навчальної програми.

Говорили про транскордонну співпрацю між нашими державами, значення міжнародного туризму по обидва боки кордону, туристичні дестинації, які породжують особливий інтерес серед туристів, сучасний стан туристичної інфраструктури.

Студентів-туризмознавців запросили відвідати Словацьку Республіку під час навчальної практики. Водночас, у нас готові прийняти словацьку молодь, влаштувати екскурсію Ужгородом й довести, що наш обласний центр – це не лише дешевий ринок (найчастіше саме така думка побутує серед словаків), а й місто, яке славиться своєю історією, архітектурою, кавою…

За інформацією деканату факультету туризму та МК

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.