На Симпозіумі Британської ради підбили підсумки співпраці протягом семестру
Наш університет – один із тих, де розуміють потреби сучасного світу і йдуть у ногу з часом
Симпозіум Британської ради зібрав представників 15 ВНЗ України, котрі звітували про свої досягнення та запроваджені в процес викладання іноземних мов за професійним спрямуванням зміни.
УжНУ приєднався до проекту ще в травні минулого року з ініціативи кафедри міжнародних комунікацій факультету та МК. Тепер під час симпозіуму підбивали підсумки виконаної в першому семестрі роботи. Оскільки ужнівці плідно попрацювали над удосконаленням своїх знань та навичок, наш університет вкотре гідно про себе заявив на всеукраїнському рівні.
У перший день роботи симпозіуму учасники заходу влаштували презентації своїх досягнень щодо розробки та імплементування нових робочих програм для студентів різних спеціальностей.
Цього ж дня присутні мали змогу почути відгуки самих студентів про навчання англійської мови, спрямоване на розвиток професійних умінь.
На пленарних засіданнях другого й третього дня роботи симпозіуму представники різних вишів України обмінювалися досвідом роботи, ознайомлювалися з новітніми підходами до процесу викладання іноземних мов професійного спрямування, працювали з тренером.
Перевага симпозіуму полягає в тому, що представники провідних вищих закладів освіти в Україні мали можливість обмінятися досвідом упровадження новітніх методів викладання іноземних мов у процес навчання та підготовки майбутніх фахівців різних галузей.
Викладач кафедри іноземних мов Тетяна Вайнагій розповіла, що координатор проекту Жанна Севастьянова під час одного з останніх засідань зауважила: найближчим часом Британська рада в Україні планує подати до Міністерства освіти і науки України пропозицію щодо впровадження робочої навчальної програми, розробленої з участю всіх вишів-партнерів проекту, як базової програми вивчення англійської мови для спеціальних цілей на державному рівні.
У ХХІ столітті змінюється не тільки стиль життя та ведення бізнесу – підвищуються вимоги до підготовки фахівців: викладачі мають працювати по-новому, більш продуктивно, готуючи конкурентоспроможних спеціалістів – саме на це спрямовано проект Британської ради. Наш університет – один із тих, де розуміють потреби сучасного світу і йдуть у ногу з часом.
фото надані учасницями симпозіуму