Успішний захист дисертації – приємне завершення року

Вітаємо Марину Тимчик зі здобуттям наукового ступеня кандидата педагогічних наук і бажаємо нових професійних звершень!

23 грудня в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – «Загальна педагогіка та історія педагогіки» випускниця аспірантури УжНУ Марина Тимчик.

Успішний захист дисертації – приємне завершення рокуНаукову роботу «Педагогіка Олександра Духновича в контексті суспільних і соціокультурних змін на Закарпатті у ХІХ столітті» здобувачка виконала під керівництвом доктора педагогічних наук, професора кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи УжНУ Володимира Старости.

Офіційними опонентами пані Тимчик були доктор педагогічних наук, професор Надія Кічук (Ізмаїльський державний гуманітарний університет, декан педагогічного факультету) та кандидат педагогічних наук Алла Тимченко (Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, старший викладач кафедри початкової освіти).

Опоненти та інші члени спеціалізованої вченої ради К 38.134.02 відзначили високий науковий рівень дослідження.

Вітаємо Марину Тимчик зі здобуттям наукового ступеня і бажаємо нових професійних звершень!

За інформацією професора кафедри загальної педагогіки та
педагогіки вищої школи УжНУ Володимира Старости