Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

УжНУ відчинив двері для абітурієнтів. Що пропонує найбільший виш краю?

Про можливості й потужності університету розповідали школярам Перечина і Мукачева та студентам Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ

0 144


75-річна історія, майже 15 тисяч студентів, 20 факультетів – сьогодні УжНУ найстарший, найбільший та найпотужніший університет Закарпаття. Що пропонує та чим дивує – розповідали школярам Перечина, Мукачева та студентам Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ.

Понад 400 майбутніх вступників прибули до УжНУ кількома автобусами. Вже у холі ректорату їх зустріли презентаційними матеріалами різні факультети: хіміків легко впізнати за кольоровими пробірками, айтівці демонструють 3D-принтер, а зі столика медиків майбутніх студентів вітає… скелет.

Володимир Смоланка
Володимир Смоланка

Актовий зал вщерть заповнений гамірною публікою із сяючими очима – першим до них звернувся ректор УжНУ Володимир Смоланка: «Дуже радий, що вас так багато. Хочеться, щоб сьогодні ви змогли отримати відповіді на всі ваші запитання. Навчання в нашому університеті може стати ключем до вашого майбутнього. У вас необмежені перспективи. Університет – це не лише знання: тут ви зустрінете друзів на все життя, це можливість відкривати себе, подорожувати, спілкуватися з людьми з різних куточків світу, для наших студентів звичними є закордонне навчання, відрядження практики. Тому запрошую вас у майбутньому скористатися цими можливостями».

Відтак ректор вручив подарунки учням, що посіли І–ІІІ місця на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з окремих предметів та другому етапі Малої академії наук.

Проректор із науково-педагогічної роботи Ігор Король розповів детальніше про університет та його підрозділи, а голова профкому студентів УжНУ Олександр Баран повідав про студентське життя, дозвілля, подорожі та відпочинок, адже студенти живуть не навчанням єдиним. Відтак почули про правила вступу на навчальний рік 2020/2021.

Відтак школярі вирушили по факультетах – знайомитися з ними в деталях.

Ксенія Шокіна,
фото Вікторії Кенідри,
відео Віталія Завадяка

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.