Випускники кафедри військової підготовки присягали в режимі «карантин»

Почали з урочистого виконання Гімну, відтак повзводно пообіцяли вірно служити народові України

Кілька років поспіль присяга курсантів кафедри військової підготовки була урочистим масовим заходом на центральній площі області. Цього разу поправки до знакового дня вніс карантин. 13 серпня випусники кафедри військової підготовки засвідчували, що будуть завжди вірні народові України у режимі «карантин».

Випускники кафедри військової підготовки присягали в режимі «карантин»Соціальна дистанція і мінімум родичів – у такому форматі складав присягу на вірність народові України четвертий випуск кафедри військової підготовки УжНУ.

Почали з урочистого виконання Гімну України. Відтак повзводно склали присягу. Усе – з дотриманням дистанції.

Як це було – дивіться на фото:

Медіацентр УжНУ