Інформатики УжНУ обирали завідувача однієї з кафедр факультету

Очолити кафедру програмного забезпечення систем трудовий колектив факультету інформаційних технологій довірив доценту Юрію Білаку

Інформатики УжНУ обирали завідувача однієї з кафедр факультету
Донедавна обов’язки завідувача кафедри програмного забезпечення систем (ПЗС) факультету інформаційних технологій виконував доктор технічних наук професор Йожеф Головач. Минулого місяця було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника цього підрозділу.

Побажало взяти участь у конкурсі троє осіб: доцент кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін факультету інформаційних технологій Юрій Білак, доцент кафедри інформаційних управляючих систем та технологій цього ж факультету Владислав Коцовський та доцент кафедри кібернетики та прикладної математики математичного факультету Микола Маляр.

У п’ятницю, 12 травня, відбулися збори трудового колективу факультету інформаційних технологій, які відвідав проректор УжНУ з наукової роботи професор Ігор Студеняк. Вів засідання декан факультету, доцент Ігор Повхан. Результати таємного голосування щодо кандидатур виявилися такими:

ПІБ Набрані голоси
1 Білак Юрій Юрійович 13
2 Коцовський Владислав Миронович 2
3 Маляр Микола Миколайович 0

Один бюлетень визнали недійсним.

Отже, збори трудового колективу факультету інформаційних технологій рекомендували Вченій раді ДВНЗ «УжНУ» кандидатуру доцента Юрія Білака на посаду завідувача кафедри програмного забезпечення систем. До слова, за кандидатуру Юрія Білака на вакантну посаду проголосував колектив кафедри програмного забезпечення систем.

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін, доцента Олександра Лавера