Вівторок, 27.06.17, 20:28 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Конкурси

Філфак приймав «малих академіків», що досліджують питання української і російської філології

Юні знавці української та російської мов і літератур зібралися 3 лютого на філфаку, аби представити власні напрацювання: хтось досліджував лінгвістичні особливості, дехто – фольклористику, твори відомих письменників або ж мову їхніх творів, а комусь навіть удалося зарекомендувати себе як письменника-початківця.

Працювали учасники у п’яти секціях: демонстрували здобутки в галузі українського літературознавства, фольклористики, представляли власну літературну творчість, окремо працювали дослідники української мови, а також російської мови та літератури.

Окрім публічного захисту наукових робіт, школярі писали й контрольну роботу, бали за яку доповнять оцінки за публічний захист – так і визначать переможців.

Віктор Шетеля

Викладач кафедри української літератури Віктор Шетеля цього разу уважно вивчав роботи учасників літературознавчої секції. Каже: «Учні серйозно підготувалися до Малої академії, представляють цікаві роботи. Видно, що докладено чимало зусиль, однак завжди є над чим працювати, щоб удосконалюватися. Цілком можливо, серед учасників маємо і потенційних студентів філфаку».

Одні вже мають досвід участі у МАН, інші постали перед шанованою комісією вперше. Цьогоріч учасники традиційно з’їхалися із усієї області, тож географічно представлено чи не всі райони. Були, звісно, й ужгородці.

Володимир Вовчик

Так, ужгородський школяр Володимир Вовчик учасником Малої академії став уперше, але, як стало відомо Медіацентру, хлопець з допомогою батьків уже встиг видати свою першу книжку:

«Я представляю прозу – пишу детективи. Головний персонаж усіх творів – приватний детектив, який веде розслідування у Європі в умовах довоєнного часу ХХ століття. На цей жанр мене надихнула творчість Агати Крісті. А взагалі почав писати років з шести – складав коротенькі вірші з чотирьох рядків. Потім почав писати казки у віршах, тоді – прозові пригодницькі твори, а тепер от – детективи».

Бажаємо всім учасникам успіхів і досягнення життєвих висот!

Ксенія Шокіна,

фото, відео Роберта Паппа

Конкурси | 05.02.17 | Додав Г_Кришiнець | 377 | 0.0/0
Теги: наукові роботи, філфак, Ман, школярі