Очолюватиме Раду й далі Тетяна Малаховська

В УжНУ обрали голову Ради молодих учених
Останнього весняного дня в конференц-залі ректорату Ужгородського університету відбулося засідання Ради молодих учених УжНУ. Метою заходу стали вибори її нового очільника та вирішення організаційних питань щодо майбутньої діяльності підрозділу.

Тетяна Малаховська

Відкрив засідання проректор із наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Ігор Студеняк. Він привітав присутніх та поділився новинами щодо останніх досягнень співробітників Ради. Відтак слово взяла голова цього університетського органу.

Тетяна Малаховська прозвітувала про попередній етап виборів – висунення кандидатур на посаду очільника. Серед них опинилися кандидат економічних наук, доцент Віталій Герзанич, викладач кафедри кримінально-правових дисциплін та міжнародного кримінального права юридичного факультету Олександр Сливка, асистент б/ст. кафедри соціальної медицини та гігієни Денис Шип та колишня голова – Тетяна Малаховська.

Таємне голосування

Після цього перейшли до процедури таємного голосування, у якому взяли участь 18 присутніх молодих учених. За результатами виборів (17 голосів «за») очолюватиме Раду й далі Тетяна Малаховська. Вона обійматиме цю посаду протягом наступних трьох років.

На засіданні також обрали заступника й секретаря голови Ради молодих учених УжНУ.

Присутні ж активно долучалися до бесіди з пані Малаховською, цікавилися питанням майбутньої діяльності підрозділу та визначили дату наступного засідання.

Антоніна Чундак