Викладачі факультету туризму та МК узяли участь у тренінгу Британської ради
Протягом трьох днів (з 25 до 28 червня) у селі Княжичах, що на Київщині, з ініціативи Британської ради у рамках співпраці з Міністерством освіти і науки України тривав тренінг, під час якого 16 вишів України долучаються до розробки програм і модулів для вивчення іноземних мов у нелінгвістичних університетах.

Навчання спрямовані на те, щоб учасники вміли складати програми, які відповідають європейському рівню. Цей тренінг став третім серед подібних. Цього разу в ньому взяли участь і викладачі з факультету туризму та МК.

Викладачі факультету туризму та МК узяли участь у тренінгу Британської ради

«Навряд чи хто в наш час не визнає значення іноземних мов у житті людини. А для фахівця туристичної галузі знання мови та розуміння її значущості – це необхідність, – зауважує старший викладач кафедри міжнародних комунікацій Тетяна Іщук. – Усвідомлюючи і власну потребу вдосконалення для якісної підготовки висококваліфікованих кадрів туристичної індустрії, ми взяли участь у тренінгу British Council. Керували навчанням провідні спеціалісти Європи, завдяки яким учасники підвищували свій рівень викладання іноземних мов у рамках проекту ESP Course Module Design, Assessment Criteria».

Завдяки грамотно розробленим програмам студенти в рамках своїх немовних дисциплін надалі зможуть спілкуватися англійською з іноземцями в Україні чи коли самі перебувають за кордоном.

Ксенія Шокіна –
за інформацією старшого викладача