Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Факультет туризму та МК зреалізував туристичний проєкт для переселених на Закарпаття дітей-сиріт

Ініціативна група влаштувала для 35 маленьких переселенців з міста Дніпра мандрівку маршрутом Великий Березний – Ужгород – Мукачево – Ракошино – Ужгород – Великий Березний

0 6

Факультет туризму та МК зреалізував туристичний проєкт для переселених на Закарпаття дітей-сиріт

Нещодавно команда факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ стала одним із переможців конкурсу «Cтартап – УжНУ: Інновації заради майбутнього!», розробивши з ініціативи деканеси Наталії Габчак, завідувачки кафедри туризму Ганни Машіки та доцентки цієї ж кафедри Руслани Кривенкової туристичний проєкт з організацією подорожей усіма районами Закарпатської області й необхідним супроводом, що стало відповідальним і непростим завданням.

Представивши його у півфіналі й фіналі конкурсу перед журі з обласної й міської влади та керівництвом УжНУ, команда факультету була нагороджена дипломом за ІІ місце, отримавши грошову винагороду (12 тис. грн) на реалізацію. За допомогою цієї ініціативи факультет туризму та МК хотів допомогти переселеним на Закарпаття діткам-сиротам, які потребують нашої турботи й уваги.

Факультет туризму та МК зреалізував туристичний проєкт для переселених на Закарпаття дітей-сирітЗнайти таких діток факультетові допомогла доцентка кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету суспільних наук УжНУ Галина Шикітка, яка викладає навчальну дисципліну «Особливості виховної роботи з дітьми-сиротами». Тож спільними зусиллями команди факультету туризму та МК у складі Руслани Кривенкової і студентів спеціальності «Туризм» Вероніки Гаджеги, Мирослави Якими, Валерії Коваленко, Аліни Пиди, Тетяни Роман, Надії Григорчак, Ірини Ільюшонок, Іванни Бабей, Валерії Вергун разом із доценткою Галиною Шикіткою у межах виграного проєкту й навчальної дисципліни «Організація туристичних подорожей» було організовано туристичний маршрут Великий Березний – Ужгород – Мукачево – Ракошино – Ужгород – Великий Березний для 35 дітей-сиріт, переселенців з міста Дніпра (КЗСЗ Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Обійми» ДМР), які тепер проживають у селищі Великий Березний.

На маршруті для дітей організували відвідини Мукачівського замку «Паланок», де розповіли про його історію й показали окремі експозиції. Також дітки подивилися короткометражний фільм з 7 частин, з якого довідалися про будівництво цієї фортеці. Студенти факультету туризму та МК підготували й провели для малечі знайомство з історичним центром Мукачева, розповівши про історію старовинного міста над Латорицею. Крім того, дітям організували відвідування кінотеатру «Скала» з переглядом цікавого фільму.

З допомогою спонсорів влаштували й смачну вечерю в піцерії «Колізей», подарували чимало піц на зворотну дорогу й сувеніри.

Факультет туризму та МК зреалізував туристичний проєкт для переселених на Закарпаття дітей-сирітУ межах проєкту було організовано й поїздку студентів спеціальностей «Туризм» та «Дошкільна освіта» до 35 дітей-сиріт-переселенців у школу-інтернат Великого Березного. Викладачі та студенти підготували для дітей цікаву інтерактивну програму.

Учасники проєкту висловлюють щиру подяку керівництву УжНУ й спонсорам за можливість реалізувати туристичну ініціативу для переселених в область дітей-сиріт. Це були радісні, пізнавальні, насичені користю подорожі з новими знайомствами і для діток, і для викладачів та студентів.

Студентка спеціальності «Туризм» Мирослава Якима засвідчує: «Ми захоплюємося цими дітками, які, попри негаразди й трагічні випадки в житті, усміхаються та діляться своєю любовʼю. Обійми, якими вони огортали нас, – найміцніші та найщиріші з усіх. Після спільно проведених днів ніхто не хотів прощатися, та ми впевнені, що знову повернемось до діток. Таланти, заховані в кожному з них, вражають і змушують переоцінити багато речей у житті».

Факультет туризму та МК зреалізував туристичний проєкт для переселених на Закарпаття дітей-сирітНіколи не відкладайте добрі справи на потім, бо саме вони можуть нас врятувати! Для тих, хто хоче допомогти діткам, телефон вихователя – 050 62 47 856.

 

За інформацією доцентки Руслани Кривенкової
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.