Доцент Людмила Симочко поділилася напрацюваннями на конференції Американського товариства мікробіологів

Активна робота, обмін контактами, обговорення основних наукових напрямків сприятимуть налагодженню співпраці УжНУ з провідними заокеанськими вишами

Доцент Людмила Симочко взяла участь у міжнародній конференції «HIV and co-infections», яка відбулася 17–19 листопада в Києві.
Людмила Симочко

Організації форуму посприяло Американське товариство мікробіологів (American Society for Microbiology). Під час заходу були представлені доповіді заокеанських учених: професорів Тіма Фланігана (Brown University, USA), Юка Манаби (Johns Hopkins Medical University, USA), Марка Петигров (University of Calofornia, USA), присвячені питанням ризику розвитку коінфекцій у людей з імунодефіцитом, сучасним методам діагностики й лікування, а також набуття і поширення антибіотикорезистентності патогенними мікроорганізмами.

У рамках заходу відбулися й тренінги: «Indication of the presence of microorganisms by PCR», «Staining pathogens of tuberculosis (Mycobacterium tuberculosis) by Ziehl–Neelsen method. Morphological identification of fungi of different taxonomic groups», «Clinical cases».

Людмила Симочко представила власні напрацювання у галузі поширення антибіотикорезистентних мікроорганізмів у довкіллі.

Активна робота, обмін контактами, обговорення основних наукових напрямків сприятимуть налагодженню співпраці УжНУ, зокрема біологічного факультету, з провідними американськими університетами.

За інформацією біологічного факультету