Магістранти факультету туризму та МК здобули дипломи лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України»

Бажаємо нашим конкурсантам і всім студентам УжНУ сміливо братися за підкорення нових вершин!

Уже стало доброю традицією те, що студенти УжНУ беруть активну участь у різноманітних міжнародних та всеукраїнських наукових конкурсах, гідно представляючи свою альма-матер і демонструючи високі результати.

Ось і ще одними здобутками поповнився арсенал нагород нашого університету. Так, магістранти першого року навчання факультету туризму та МК Юлій Штел і Беата Вийгшев під керівництвом викладача кафедри туризму Руслани Кривенкової взяли участь в ХІ Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Новітній інтелект України» (у номінації прикладних досліджень із соціально-економічної тематики). Наші студенти підготували наукові роботи на одну із 18 запропонованих організаторами конкурсу тем – «Чому Україна ніяк не може трансформувати свій туристичний потенціал у ефективний туристичний бізнес?»

Юлій Штел

Обрана тема є особливо актуальною в питанні розвитку нашої держави на сучасному етапі, тому молоді туризмознавці разом зі своїм науковим керівником (яка й сама, до речі, неодноразово ставала переможцем цього конкурсу) доклали максимум зусиль для гідного представлення рідного факультету на всеукраїнському рівні. Приємно відзначити, що обидві наукові роботи – і Юлія Штела, і Беати Вийгшев –нагороджені дипломами лауреатів всеукраїнського конкурсу, а їхня наставниця здобула диплом за сприяння в організації та проведенні ХІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».

Руслана Кривенкова

Зокрема, і  торік, і цього навчального року Руслана Кривенкова спільно з конкурсантами підготували по три наукові дослідження: 2016 р. – Марії Ханзерук (яка ввійшла до півфіналістів минулорічного конкурсу з темою роботи «Як зробити Україну «туристичною Меккою» Європи?»), Марини Попки та Жаннети Тафій.

Беата Вийгшев

Цього року, крім Юлія Штела та Беати Вийгшев, на участь в конкурсі також було підготовлено дослідження п’ятикурсниці факультету туризму та МК Каріни Татуревич, яка в підсумку посіла 7-е місце серед 54 конкурсантів.

Зважаючи на актуальність наукових конкурсних робіт, лауреатів та їхнього наукового керівника було запрошено на наукову конференцію для вивчення нових аспектів професійної діяльності, організовану газетою «Все про бухгалтерський облік». За підсумками форуму Юлію Штелу та Беаті Вийгшев було вручено подяки за активну участь, а Руслані Кривенковій – подяку за активність в організації тематичних семінарів та конференцій для вивчення нових аспектів професійної діяльності.

Бажаємо нашим конкурсантам і всім студентам УжНУ сміливо братися за підкорення нових вершин, відкриваючи власні таланти. Успіхів у майбутньому!

За інформацією викладача кафедри туризму УжНУ Руслани Кривенкової –
для Медіацентру УжНУ