Науковці економічного факультету провели міжнародну онлайн-конференцію

Рекомендації форуму опрацьовуються і згодом також будуть опубліковані, доведені до органів державного управління й надіслані у всеукраїнський фаховий журнал «Бухгалтерський облік і аудит»

Науковці кафедри обліку і аудиту економічного факультету УжНУ днями організували ІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію з проблеми «Сучасний стан та перспективи розвитку обліку, аналізу, аудиту, звітності і оподаткування в умовах євроінтеграції».

Під час форуму працювали за кількома напрямами:

• Міжнародний та національний розвиток обліку в контексті перспектив удосконалення оподаткування підприємницької діяльності в Україні;
  • Управлінський облік, консалтинг, контроль і аудит в умовах євроінтеграції та глобалізації економіки;
  • Податкова і фінансова звітність та методика аналізу їх показників в умовах євроінтеграції.

Науковці економічного факультету провели міжнародну онлайн-конференціюУсього в конференції взяли участь науковці 43 вищих навчальних закладів, їх підрозділів та наукових установ, з них 38 – вітчизняних і 5 закордонних (9 науковців з Білоруського державного економічного університету; 4 – Дагестанського державного університету; 3 – Молдавського державного університету; 1 – Державної вищої техніко-економічної вищої школи ім.Б.Маркевича; 1 – Аудиторської палати Угорщини).

Авторами й співавторами 94 повідомлень, які включені до матеріалів конференції, є 111 учасників, з них 93 – вітчизняні та 18 – закордонних. Важливо, що серед них 39 докторів наук, з яких – 7 завкафедр (такої участі в наших конференціях ще ніколи не було, 41,5%); кандидатів наук, доцентів – 39 (порівну докторів і кандидатів наук); науковців закордонних країн – 18; викладачів без звань – 8; аспірантів, здобувачів – 9; студентів – 11.

Приємно, що учасниками інтернет-конференції є науковці 38 вищих навчальних закладів, їх підрозділів та наукових установ України, зокрема з Ужгородського національного університету – 21; Державного університету “Житомирська політехніка” – 10; Тернопільського національного економічного університету та їх підпорядкованих навчально-наукових інститутів – 10; Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана – 5; Національного університету біоресурсів і природокористування та їх підпорядкованих навчально-наукових інститутів – 6; Одеського національного економічного університету – 3; Київського національного торговельного економічного університету та їх підпорядкованих навчально-наукових інститутів – 2; Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк) – 2; Харківського національного економічного університету імені Сергія Кузнеця – 2; Харківського державного університету громадського харчування і торгівлі – 2; Луцького технічного університету – 2; по одному науковцю – із Запорізького національного університету, Івано-Франківського національного університету нафти і газу, Карпатського інституту підприємництва ВМУРЛ «Україна» (м. Хуст), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка«, Мукачівського держуніверситету, ВНЗ «Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка», Національного університету водного господарства і природокористування (м. Рівне), Національного університету «Чернігівська політехніка», Херсонського національного політехнічного університету, Національної академії статистики, обліку і аудиту, Сумського державного педагогічного університету імені А.М. Макаренка, Академії фінансового управління, Львівського університету внутрішніх справ, Центрального національного технічного університету (м. Кропивницький), Черкаського навчально-наукового інституту «Університет банківської справи», Інституту проблем ринку та економіко-екологічних проблем досліджень НАНУ (м. Одеса) – усього 18 закладів.

Матеріали повідомлень учасників конференції опубліковані в збірнику тез: Сучасний стан та перспективи розвитку обліку, аналізу, аудиту, звітності і оподаткування в умовах євроінтеграції: тези доповідей ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції (м. Ужгород, 16 квітня 2020 р.). Ужгород: Видавництво УжНУ «Говерла», 2020. 267 с. ISBN 978-617-7825-10-3.

Рекомендації інтернет-конференції опрацьовуються і згодом також будуть опубліковані, доведені до органів державного управління й надіслані у всеукраїнський фаховий журнал «Бухгалтерський облік і аудит».

Інформацію підготував завідувач кафедри обліку та аудиту, професор Йосип Даньків