Неподалік ректорату УжНУ буде стела Героїв Небесної Сотні

Пам’ятний знак мають відновити за рахунок коштів самих студентів, спонсорів, зокрема й ректора

Неподалік ректорату УжНУ буде стела Героїв Небесної Сотні
24 лютого, третього дня жалоби в пам’ять героїв Майдану, оголошеної в УжНУ наказом ректора Федора Ващука, студенти прийняли спільне з керівництвом рішення облаштувати у сквері Святої Тетяни стелу Героїв Небесної Сотні.

Під час самоорганізованої акції студенти одноголосно висловили думку, що стелу мають оновити за рахунок коштів спонсорів, зокрема й ректора, самих студентів, викладачів, усіх охочих. Тож занедбана десятиліттями стела матиме інший вигляд: її реконструюють і викарбують імена наших громадян, які загинули за нову Україну. До співпраці планують запросити архітекторів, дизайнерів, всіх небайдужих.

Вл. інф.