Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студентка спеціальності «Комп’ютерні науки» стажується в офісі BMW в Німеччині

Другокурсниця Неллі Сорочан успішно подолала відбір й потрапила у IT-відділ всесвітньо-відомого автобудівного концерну в місті Мюнхені

0 501
Неллі Сорочан
Неллі Сорочан
Студенти, які добре вчаться в університеті, мають чудові перспективи працевлаштування. На факультеті інформаційних технологій УжНУ таких прикладів багато, адже IT-компанії охоче співпрацюють з підрозділом.

Нещодавно другокурсниця Неллі Сорочан пройшла відбір і потрапила на стажування в IT-відділ компанії BMW в місті Мюнхені.

Сергій Вапнічний
Сергій Вапнічний

Старший викладач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Сергій Вапнічний зауважує: «Неллі опинилася в хорошому колективі, вибравши спеціальність «Комп’ютерні науки». Вона з перших тижнів активно дослухалася до порад викладачів. За перші три тижні навчання на першому курсі лише з мого предмету розв’язала понад 250 задач. Такий сплав у вигляді наполегливого навчання, з одного боку, й потужного викладацького колективу – з іншого, закономірно привів до успіху».

Більша частина навчання Неллі в університеті відбувалася в дистанційній формі, утім це не завадило наполегливій студентці здобути потрібні знання. Тож якість навчання, попри об’єктивні обставини, залежить від сумлінної роботи студентів і викладачів.

За інформацією факультету інформаційних технологій
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.