Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Факультет туризму та МК, відзначаючи професійний день, влаштував і посвяту для своїх першокурсників

Невимушена атмосфера, флешмоб, різноманітні конкурси допомогли зблизити й краще познайомити новоспечених студентів між собою та з усією факультетською родиною

0 677

Головне свято всіх туристів та любителів подорожувати – Всесвітній день туризму – відзначали нещодавно, 27 вересня. Зрозуміло, що не оминув цього дня й профільний факультет Ужгородського національного університету. У межах урочистостей з нагоди професійного свята підрозділ влаштував і символічну посвяту для першокурсників.
Молодь вітає декан факультету Наталія Габчак

Урочисту частину розпочали з Гімну України. З вітальними словами до присутніх звернулася декан факультету туризму та МК Наталія Габчак. Вона зробила короткий екскурс в історію і розповіла про запровадження свята. Також додала, що його відзначення – це один із заходів Тижня туризму, котрий проводили на факультеті. А завершать його студентською поїздкою на Тернопільщину. «Часи студентства – це найпрекрасніші роки, які можуть бути в житті. Сподіваюся, ви знайдете тут справжніх друзів, залишите свою частинку любові, добра, цікавих та екзотичних подорожей на факультеті», – привітала своїх студентів Наталія Францівна.

Заступник міського голови Василь Гомонай

Заступник ужгородського міського голови Василь Гомонай також виступив перед присутніми, побажав їм, аби робота приносила як моральне задоволення, так і матеріальну винагороду. Відзначив і креативний підхід до святкування Дня туризму. «Я впевнений, що наша туристична галузь розвиватиметься, і ви докладете до цього максимум зусиль», – резюмував Василь Васильович.

Побільше творчих ідей, професіоналізму та радісних моментів у житті побажала винуватцям свята заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі, начальник управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Любов Когуч.

Після вітальних слів працівникам факультету вручили подяки від обласної державної адміністрації. Голова студентського самоврядування підрозділу Олександра Бурковська зачитала 10 заповідей справжнього туриста, а старости перших курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» склали присягу, в якій разом зі своїми однокурсниками пообіцяли бути справжніми студентами. Звісно, все це відбувалося не без гумористичних ноток. Таку веселу хвилю підтримали співробітники підрозділу, що підготували для активних студентів грамоти, в яких кожному присвоювали цікаву номінацію, що якнайяскравіше характеризувала особистість.

Відтак першачки дістали змогу представити себе за допомогою танцювального чи вокального номерів. Цікаво до такого завдання підійшли «готельно-ресторанники», що одразу ж відчули себе у своїй професії: і стіл із білою скатертиною, як у ресторані, відшукали, й декана Наталію Францівну туди разом із професором Василем Гарагоничем посадили. Одне слово, зробили все, аби було зручно споглядати підготовані студентами номери.

Туристи підготували й тематичний флешмоб: усі курси стали в літеру Т. На заході провели різноманітні конкурси для першокурсників, аби зблизити й краще познайомити новоспечених студентів між собою та з усією факультетською родиною. Виступили й дівчата з команди черлідерів УжНУ, а на завершення розіграли Кубок декана з міні-футболу.

Ліпше відчути атмосферу туристичного свята можна з нашої фотогалереї.

Катерина Хижняк

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.