Невимушена атмосфера, флешмоб, різноманітні конкурси допомогли зблизити й краще познайомити новоспечених студентів між собою та з усією факультетською родиною

Головне свято всіх туристів та любителів подорожувати – Всесвітній день туризму – відзначали нещодавно, 27 вересня. Зрозуміло, що не оминув цього дня й профільний факультет Ужгородського національного університету. У межах урочистостей з нагоди професійного свята підрозділ влаштував і символічну посвяту для першокурсників.
Молодь вітає декан факультету Наталія Габчак

Урочисту частину розпочали з Гімну України. З вітальними словами до присутніх звернулася декан факультету туризму та МК Наталія Габчак. Вона зробила короткий екскурс в історію і розповіла про запровадження свята. Також додала, що його відзначення – це один із заходів Тижня туризму, котрий проводили на факультеті. А завершать його студентською поїздкою на Тернопільщину. «Часи студентства – це найпрекрасніші роки, які можуть бути в житті. Сподіваюся, ви знайдете тут справжніх друзів, залишите свою частинку любові, добра, цікавих та екзотичних подорожей на факультеті», – привітала своїх студентів Наталія Францівна.

Заступник міського голови Василь Гомонай

Заступник ужгородського міського голови Василь Гомонай також виступив перед присутніми, побажав їм, аби робота приносила як моральне задоволення, так і матеріальну винагороду. Відзначив і креативний підхід до святкування Дня туризму. «Я впевнений, що наша туристична галузь розвиватиметься, і ви докладете до цього максимум зусиль», – резюмував Василь Васильович.

Побільше творчих ідей, професіоналізму та радісних моментів у житті побажала винуватцям свята заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі, начальник управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Любов Когуч.

Факультет туризму та МК, відзначаючи професійний день, влаштував і посвяту для своїх першокурсниківПісля вітальних слів працівникам факультету вручили подяки від обласної державної адміністрації. Голова студентського самоврядування підрозділу Олександра Бурковська зачитала 10 заповідей справжнього туриста, а старости перших курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» склали присягу, в якій разом зі своїми однокурсниками пообіцяли бути справжніми студентами. Звісно, все це відбувалося не без гумористичних ноток. Таку веселу хвилю підтримали співробітники підрозділу, що підготували для активних студентів грамоти, в яких кожному присвоювали цікаву номінацію, що якнайяскравіше характеризувала особистість.

Факультет туризму та МК, відзначаючи професійний день, влаштував і посвяту для своїх першокурсниківВідтак першачки дістали змогу представити себе за допомогою танцювального чи вокального номерів. Цікаво до такого завдання підійшли «готельно-ресторанники», що одразу ж відчули себе у своїй професії: і стіл із білою скатертиною, як у ресторані, відшукали, й декана Наталію Францівну туди разом із професором Василем Гарагоничем посадили. Одне слово, зробили все, аби було зручно споглядати підготовані студентами номери.

Туристи підготували й тематичний флешмоб: усі курси стали в літеру Т. На заході провели різноманітні конкурси для першокурсників, аби зблизити й краще познайомити новоспечених студентів між собою та з усією факультетською родиною. Виступили й дівчата з команди черлідерів УжНУ, а на завершення розіграли Кубок декана з міні-футболу.

Ліпше відчути атмосферу туристичного свята можна з нашої фотогалереї.

Катерина Хижняк