Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В УжНУ створили Навчально-науковий центр із підвищення кваліфікації публічних службовців та реорганізували кілька підрозділів

В університеті запроваджується експеримент з надання права самоврядності структурним підрозділам

0 1 417

22 червня на засіданні Вченої ради ректор Володимир Смоланка повідомив про внесення змін до організаційної структури університету.

Володимир Смоланка

Зокрема, перейменовано кафедру мікробіології, вірусології та імунології з курсом інфекційних хвороб медфаку на кафедру мікробіології, вірусології та епідеміології з/к інфекційних хвороб.

На базі юридичного факультету створено Навчально-науковий центр із підвищення кваліфікації публічних службовців. Основні завдання структури – надання освітніх послуг публічним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування і працівникам фірм відповідно до законодавства; забезпечення науково-методичної, інформаційної, консультаційної допомоги органам державної влади та органам місцевого самоврядування, підприємствам.

«Для вдосконалення структури нашого університету й підвищення ефективності координації підрозділів запропоновано два рішення. Перше — створення Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування. Друге — реорганізація навчально-методичного відділу та відділу моніторингу якості освіти і створення на їх базі навчальної частини», – зауважив Володимир Іванович.

Олександр Сливка та Олександр Рогач

Тож до складу навчальної частини тепер входять 4 відділи: студентський; планування, організації та контролю освітнього процесу; моніторингу якості освіти, методичного та інформаційного забезпечення; ліцензування та акредитації.

Також на засіданні перший проректор Олександр Сливка інформував про запровадження експерименту з надання права самоврядності структурним підрозділам. Про визнання університетом документів про вищу духовну освіту говорив проректор із науково-педагогічної роботи Олександр Рогач.

Мирослава Лендьел

Своєю чергою, проректор Мирослава Лендьел говорила про визнання наукового ступеня доктора філологічних наук, здобутого поза межами України, Анатолієм Виноградовим.

Крім того, члени Вченої ради проголосували за надання випускникам рекомендації на навчання в аспірантурі та клінічній ординатурі, внесення змін до Положення про центр доуніверситетської освіти УжНУ, клопотання про вдостоєння почесним званням «Заслужений винахідник України» завідувача кафедри технології машинобудування (ФІТ) Юрія Жигуца.

Також було затверджено зміни в Правилах прийому до УжНУ, концепцію профорієнтаційної роботи вишу на 2017–2020 роки, матеріали ліцензійної справи щодо провадження освітньої діяльності за спеціальністю «Культурологія», теми дисертаційних досліджень.

Ольга Брайлян

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.