Відділення богемістики відвідав новий Генеральний консул Чеської Республіки в Україні

Наталія Петріца, Галина Шкурко, Давид Нови, Юрій Бідзіля
Новопризначений Генеральний консул Генерального консульства Чеської Республіки у м. Львові Давид Нови, окрім зустрічі з ректором УжНУ Володимиром Смоланкою та участі в круглому столі пам’яті президента Томаша Масарика, відвідав і філологічний факультет УжНУ, зокрема відділення богемістики.

У зустрічі взяли участь декан філологічного факультету Юрій Бідзіля, заступниця декана з навчальної роботи Галина Шкурко, заступниця декана з наукової роботи, завідувачка кафедри словацької філології Наталія Петріца, доцентки кафедри Юлія Юсип-Якимович і Тетяна Ліхтей.

Під час зустрічі Давид Нови поспілкувався зі студентами, ознайомився з роботою відділення чеської мови та літератури, кабінетом богемістики, роботою лекторату чеської мови, комп’ютерним класом.

За інформацією доцентки кафедри словацької філології УжНУ Юлії Юсип-Якимович
Фото – Віталія Завадяка