Аспірант факультету інформаційних технологій Євген Задорожній виборов диплом І ступеня на «Кубку Векуа»

Міжнародні змагання в чотирьох українських містах організувала Грузинська асоціація підтримки програмування

28 та 29 жовтня на факультеті інформаційних технологій Ужгородського університету відбулися змагання «Кубок Векуа», організовані Грузинською асоціацією підтримки програмування. Нагадаємо, що в Україні цей турнір, крім Ужгорода, проходив ще в Харкові, Одесі та Вінниці. Всі українські учасники, які захотіли взяти участь у змаганні, повинні були зареєструватися й приїхати розв’язувати запропоновані грузинською стороною задачі в одне з чотирьох міст. В нашому обласному центрі зібралися охочі позмагатися з вишів Західної України.
Євген Задорожній

Оргкомітет міжнародних змагань вирішив, що всі, хто розв’язав 8 задач, здобуде диплом першого ступеня, 7 задач – другого ступеня, а 6 задач – третього ступеня. Серед призерів виявилося чимало представників Ужгородського університету. Тож вітаємо аспіранта 1-го року навчання факультету інформаційних технологій УжНУ Євгена Задорожнього, який виборов диплом першого ступеня в індивідуальних змаганнях. Також відзначимо високий рівень учня 11-го класу Ужгородської класичної гімназії Адальберта Макаровича, який виборов диплом другого ступеня.

Координатором й організатором змагання в Ужгороді був завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца.

Результати індивідуального та командного змагань.

Вл. інф.