Орденом “Лицарський хрест Угорської Республіки” нагороджено Володимира Міцу

Професора УжНУ відзначили найвищою нагородою Угорщини
У суботу, 20 серпня, угорці відзначали день засновника своєї держави Святого Іштвана. З цієї нагоди Генеральне консульство Угорської Республіки в Ужгороді організувало урочистий прийом.

Професора УжНУ відзначили найвищою нагородою Угорщини

Одну з найпрестижніших нагород Угорщини – орден “Лицарський хрест Угорської Республіки” – від імені президента сусідньої держави за особистий внесок у зміцнення та поглиблення наукових та педагогічних зв’язків між двома народами було вручено докторові фізико-математичних наук, професору Володимирові Михайловичу Міці, директорові центру доуніверситетської освіти та роботи з іноземними громадянами, академіку Академії наук вищої школи України, професорові кафедри твердотільної електроніки Ужгородського національного університету.

Високу нагороду вручив Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло.

Вл. інф.