Студенти-фінансисти під час семінару-практикуму вивчали чергові зміни у податковому законодавстві

Марта Волощук не тільки докладно роз’яснила останні зміни в Податковому кодексі, а й дала корисні поради, як застосовувати їх на практиці

На економічному факультеті УжНУ відбувся семінар-практикум на тему «Практичне застосування змін до Податкового кодексу України». Про найновіші зміни у податковому законодавстві випускникам розповіла голова ради Територіального відділення ВГО «Асоціації платників податків України» в Закарпатській області Марта Волощук. На кафедру фінансів і банківської справи її запросила очільниця підрозділу доцент Віра Варцаба, насамперед – щоб допомогти випускникам ефективніше підготуватися до останнього іспиту.

Під час семінару Марта Гнатівна не тільки докладно роз’яснила присутнім останні зміни в Податковому кодексі України, а й дала корисні поради, як застосовувати їх на практиці.

Після семінару студенти правильно відповіли на більшість запитань лектора, що свідчить про високий рівень їх підготовки та зацікавленість темою.

За краще запитання та відмінні успіхи у навчанні голова ради ТВ АППУ в Закарпатській області подарувала старості групи Габріелі Данканич навчальний посібник «Податкове право», а також висловила подяку ст. викладачу кафедри фінансів і банківської справи Вікторії Мінкович, яка викладає дисципліну «Податкова система», за ґрунтовні знання студентами податкового законодавства та подарувала їй примірник нової редакції Податкового кодексу України.

Студенти зі своїм викладачем Вікторією Мінкович, а також завкафедри фінансів і банківської справи Віра Варцаба, щиро вдячні Марті Гнатівні за корисну й ефективну співпрацю, яка дає змогу студентам поспілкуватися зі справжніми професіоналами й оперативно діставати важливу інформацію.

Вл. інф.