Федір Ващук: «Наші студенти завжди підтримували Майдан, і ніхто їм не чинив жодних перешкод»

Студенти на ужгородському Євромайдані
[special_heading tag=”h2″ title_style=”3″]Протягом трьох місяців Євромайдану до Києва з’їздило чимало студентів Ужгородського університету. Вони працювали волонтерами там і тут, долучалися до масових акцій, які без них не були б такими численними й дієвими. На щастя, між загиблими на Майдані немає жодного студента УжНУ.[/special_heading]

Сьогодні тривають зміни, про які й наші студенти мріяли, за які вони боролися і яких продовжують вимагати. У цьому молодь підтримувало і підтримує й керівництво вишу. Не має права на існування держава, яка нині пропустить сприятливий момент, щоб змінити ситуацію на краще, переконаний ректор УжНУ.

Студенти на ужгородському Євромайдані

Федір Ващук сподівається, що загибель героїв Майдану не буде марною, що не прийдуть до влади ті, хто носив колишньому президентові подарунки, а тепер його проклинають. Найважливіше, аби не повторилося розчарування 2005 року – після Помаранчевої революції. Тоді принаймні обійшлося без крові. Тепер же ніяк не можна допустити, аби подвиги українців виявилися марними.

«Наші студенти завжди підтримували Євроінтеграцію, з якої й почався Майдан. Хтось активно, хтось менш активно виступав. Інші, можливо, й не наважилися вийти на барикади, але я впевнений, що в серці, в душі були разом з усіма. Студенти УжНУ завжди підтримували Майдан, і ніхто їм у цьому не чинив жодних перешкод», – підкреслює ректор Федір Ващук.

На честь загиблих під час подій у Києві неподалік ректорату з’явиться стела Героїв Небесної Сотні, яку облаштують за рахунок спонсорів, студентських, викладацьких внесків і коштів університету.

[Підпис Автор=””]Вл. інф.[/Підпис]