Систему космічного захисту від надзвичайних ситуацій та науковий туризм розвивають на геофаку УжНУ
Іван Васильович інформував про викладацький склад, контингент студентів: «На 1 січня 2017 року на факультеті – 583 здобувачі фаху, з них 311 – денної форми навчання. Студенти, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб, становили 59 %. Загальні показники успішності молоді – 90 %, а якості – 49 %».
Впродовж останнього року розвинули міжнародні науково-дослідні теми, котрі виконувалися у рамках міжнародних ґрантів:
• HUSKROUA/1101/105 «Pl@NETour – створення науково-туристичного продукту та мережевої інфраструктури для наукового туризму в прикордонних регіонах Марамуреш та Закарпаття»;
• HUSKROUA 1101/252 «Система космічного захисту від надзвичайних ситуацій – транскордонна система для передбачення надзвичайних природних явищ на основі використання супутникових технологій в Угорщині, Словаччині, Румунії та Україні».
Декан геофаку акцентував також на потребі поліпшення матеріально-технічної бази, провадження профорієнтаційної роботи для залучення більшої кількості вступників.
Заслухавши та обговоривши звіт декана географічного факультету І.В. Калинича, Вчена рада визнала задовільною навчально-методичну, наукову та виховну діяльність колективу. Деканату факультету та завідувачам кафедр доручили вжити заходів щодо вдосконалення організації та провадження навчального процесу, активізувати написання навчально-методичних посібників професорсько-викладацьким складом.
Крім того, рекомендували посилити роботу щодо підготовки науково-педагогічних працівників, зокрема здобувачів наукового ступеня доктора наук. Постановили також оновити комп’ютерну базу та приладове обладнання на географічному факультеті.