В УжНУ обговорили питання безвізового режиму для України та співпраці з Вишеградською четвіркою

Організаторами заходу виступили ННІ євроінтеграційних досліджень, НДІ Центральної Європи та відділ міжнародних зв’язків університету

5 травня в залі засідань Вченої ради УжНУ зібрали круглий стіл, за яким говорили про роль країн Вишеградської четвірки в контексті трансформації ЄС та глобальних викликів сучасності. Організаторами заходу виступили ННІ євроінтеграційних досліджень УжНУ, НДІ Центральної Європи та відділ міжнародних зв’язків Ужгородського університету. Більше – у сюжеті Медіацентру.

Василь Третяк,
відео Роберта Паппа