Освітня мережа сприяння сталому місцевому розвитку підбила підсумки роботи й визначилася з планами на рік

Ужгородський університет на зустрічі у Вінниці традиційно представляла директорка Центру сталого розвитку, доцент Ганна Мелеганич

9–10 березня у Вінниці відбулася робоча сесія Освітньої мережі сприяння сталому місцевому розвитку університетів партнерів проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

На зустрічі підбили підсумки роботи впродовж 2016 року та обговорили плани на цей. Ужгородський університет традиційно представляла доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, директорка Центру сталого розвитку Ганна Мелеганич.

Першого дня учасники зустрічі підсумовували торішню роботу, оцінили найголовніші здобутки, зокрема проведення соціологічних досліджень, конкурсів наукових робіт серед студентів, літньої школи, дебатів, Тижня сталого розвитку, видання наукових монографій та збірок, а також посібника з енергоаудиту. Студенти й викладачі нашого університету брали участь майже в кожному із перерахованих заходів чи проектів.

Другого дня було деталізовано плани на 2017 рік. Серед основних заходів для вишів – учасників Мережі такі:

• дослідження з поширення та засвоєння досвіду й методології Проекту ЄС/ПРООН в контексті реформи з децентралізації та процесу об’єднання громад в Україні;
  • публікація з документування загального досвіду Мережі – case studies;
  • студентський саміт зі сталого місцевого розвитку (#SDG) в контексті реформи з децентралізації та процесу об’єднання громад;
  • Тиждень Цілей сталого розвитку ООН (з 23 до 27 квітня 2017 року);
  • тренінги з тематики Цілей сталого розвитку ООН для місцевих активістів, викладачів та інших зацікавлених осіб.

Про організацію цих заходів в УжНУ – стежте за анонсами! Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених.

За інформацією директора Центру сталого розвитку УжНУ Ганни Мелеганич