Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студенти факультету МЕВ можуть проходити практику в дипломатичних установах та МЗС України

Професор Микола Палінчак та доцент Ігор Дір зустрілися з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним

0 479
Студенти факультету МЕВ можуть проходити практику в дипломатичних установах та МЗС України
Студенти факультету МЕВ можуть проходити практику в дипломатичних установах та МЗС України

Декан факультету міжнародних економічних відносин, професор Микола Палінчак і директор Інституту міжнародного партнерства, доцент кафедри міжнародної політики Ігор Дір зустрілися з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним. На зустрічі була присутня й Надзвичайний і Повноважний посол України в Угорщині Любов Непоп.

За дорученням ректора УжНУ, Микола Палінчак запросив Павла Анатолійовича на святкування Днів університету, а також запропонував виступити перед молоддю з лекцією.

Приємно, що МЗС зацікавлене у співпраці з УжНУ. Підтвердженням цього є те, що чимало випускників факультету й університету сьогодні на дипломатичній службі. Міністерство має намір прийняти студентів МЕВ на практику. Зокрема, у другій половині червня там практикуватиметься другокурсниця спеціальності МЕВ Олександра Філіп.

Нещодавно 5-курсниця факультету міжнародних економічних відносин Івета Божар проходила практику в дипломатичній установі України в Угорщині.

Пані посол, своєю чергою, наголосила, що практика в дипломатичних та консульських установах є чудовою школою для професійного зростання майбутніх дипломатів. До речі, Любов Непоп дала згоду прочитати лекцію «Україна – Угорщина: відносини на сучасному етапі» для студентів УжНУ.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.