УжНУ єдиний в краї атестуватиме претендентів на держслужбу щодо вільного володіння українською мовою

Розроблене положення про атестацію, створена комісія з представників філфаку та визначений порядок видачі відповідних посвідчень

0 1 140

На позачерговому засіданні Вченої ради Ужгородського університету в блоці «Різне» йшлося, зокрема, про атестацію держслужбовців, правничу магістерську програму, праці кандидатів на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017 р.

Мирослава Лендьел

«Оскільки в нашому виші провадиться освітня діяльність за спеціальністю «Публічне адміністрування та управління», маємо право на атестацію осіб, які претендують на вступ на держслужбу, щодо вільного володіння державною мовою. Таким чином, УжНУ – єдиний вищий навчальний заклад у Закарпатській області, що виконує таку перевірку», – поінформувала проректор із науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел.

Уже розроблене положення щодо проведення атестації, створена комісія з представників філологічного факультету, визначений порядок видачі відповідних посвідчень.

Охочі пройти атестацію можуть подавати заяви особисто (на факультеті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки) або онлайн (на електронну адресу inst-podp@uzhnu.edu.ua)

Перевірка передбачає письмовий (тестування й переказ тексту з фахових питань) та усний (повідомлення-презентація та ділова розмова на визначену тему) тури.

Ярослав Лазур

Крім того, члени Вченої ради слухали декана юридичного факультету Ярослава Лазура, котрий говорив про навчальний план магістерської програми «Менеджмент організацій правничої сфери».

У «Різному» також розглянули клопотання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького щодо підтримки авторського колективу циклу робіт «Навчально-методичний комплект з геометрії для 7–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017 року. Праці передали на ознайомлення математичному факультетові, тому до питання повернуться під час наступного засідання.

До слова, на черговому зібранні Вченої ради, яке відбудеться 22 червня, ітиметься про гуманітарну й виховну роботу університету та про підсумки діяльності Вченої ради УжНУ впродовж 2016–2017 навчального року.

Ольга Брайлян