Активна молодь міста розпочала весну інтелектуальними баталіями
Перший день весни запам’ятався активній молоді Ужгорода інтелектуальними змаганнями: оргкомітет Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студреспубліка» влаштував брейн-ринг серед представників молодіжних угрупувань та закладів.
Активна молодь міста розпочала весну інтелектуальними баталіями

Розпочали дійство ведучі, члени ГО «Студреспубліка» – І. Курта та О. Ковач, котрі протягом змагань були модераторами.

Усього в розумових баталіях взяло участь 8 команд: «#fizfak», «Єдине Студенство», «Апельсинки» (коледж мистецтв ім. А. Ерделі), «Зелені коти» («Let’s do it, Ukraine!»), «О, Фантастік Фо!» (юридичний факультет), «ELSA» «Ужгород», «Міжгірські канарейки» (факультет міжнародних економічних відносин), «Intelligent beauty» (Анонімна команда). Майже кожен із учасників належить до студентської родини УжНУ, тому боротьба була радше дружньою, ніж запеклою.

Брейн-ринг складався з чотирьох раундів, кожен із яких містив по 5 запитань. Командам, які набрали однакову кількість балів (а таке траплялося), діставали додаткові завдання, котрі оцінювалися в 1 бал.

Перемогу в інтелектуальних битвах здобуло УМГО «Єдине студентство», члени якого показали свою логіку і знання якнайкраще. Команді-переможниці вручили головний приз змагань, а от усіх учасників нагородили пам’ятними сертифікатами.

Активна молодь міста розпочала весну інтелектуальними баталіями

«Сьогоднішній вечір пройшов дуже вдало, зважаючи на мінімум часу для підготовки. Атмосфера у залі панувала спокійна, дружня, що задало хороший тон для гри, тож ніяких неприємних сюрпризів не трапилося. Хочеться відзначити, що організаційний комітет Студреспубліки планує регулярно проводити такі дійства.

Наступного разу намагатимемося ще підняти рівень організації брейн-рингу, охопити більше  активної молоді. Сподіваюся, вдасться усунути недоліки, без котрих не обійшлося на сьогоднішніх змаганнях, і рівень буде належний. Адже у нас важлива мета – не тільки кидати розумовий виклик учасникам, а й дати їм можливість емоційного відпочинку», – поділився член ВМГО «Студреспубліка» О. Ковач.

Марія Шелельо