Найвродливішу на факультеті дівчину визначили й біологи УжНУ

Корону «Міс біофак – 2018» здобула Юлія Трофімова, першою віце-міс стала Анна Кошілка, другою – Крістіна Гливка

21 листопада в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «Падіюн» у рамках святкування Дня першокурсника відбувся конкурс краси та жіночності Міс біофак – 2018, де обирали цьогорічну найгарнішу дівчину підрозділу.

Біологи не тільки дуже розумні, а й креативні люди, і перший вихід міс це довів – він був тематичним, і восьмеро дівчат випробували себе у ролі байкерок. Конкурсантки виглядали дуже ефектно і стильно, тож зал був щиро подивований і весь час захоплено аплодував.

Наступний вихід – в національному стилі, і журі, у складі якого – проректор УжНУ з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма та деканеса біологічного факультету Ярослава Гасинець, оцінювали вроду справжніх українок.

Поки міс готувалися до своїх дефіле, зал розважали циркові артисти, також молодь біологічного факультету підготувала пісенні номери та КВН-виступи.

Третім став спортивний вихід міс, де дівчата продемонстрували свою чудову фізичну форму. Відразу після дефіле красуні довели, що вони не тільки надзвичайно гарні, а й розумні, відповідаючи на запитання ведучих цього вечора (іноді доволі провокативні)в інтелектуальних змаганнях. Нестандартні відповіді дівчат не лише повеселили публіку, а й дістали гідну оцінку журі.

І ось настала довгоочікувана мить – фінальний вихід конкурсанток у вечірніх сукнях. За результатами голосування титул «Міс глядацьких симпатій» здобула Корнелія Панько.

Поки журі підраховувало загальні бали, ведучі влаштували веселий конкурс для глядачів. Десять охочих розділилися на дві команди й мали відгадати, хто з викладачів зображений на дитячій фотографії. Тут студенти дізналися дуже багато цікавого про своїх наставників.

Коли вже без своїх кавалерів дівчата вийшли на сцену, то оголосили переможців у решті номінацій. Отже, «Міс чарівність» – Ірина Галій, «Міс оригінальність» – Анна Кошілка, «Міс грація» – Юлія Трофімова, «Міс інтернет-симпатія» – Вікторія Костак, «Міс інтелект» – Вікторія Гернешій, «Міс фото» – Крістіна Гливка, «Міс артистичність» – Олександра Дорогій.

Юлія Трофимова

Другою віце-міс стала Крістіна Гливка, а першою – Анна Кошілка.

Увесь зал завмер в очікуванні: хто ж стане новою «Міс біофак – 2018»? Запала напружена тиша… а оголошувати переможницю конкурсу запросили проректора Дмитра Сойму.

«Я вражений красою дівчат і радий, що наш факультет гідно виступив на цьому конкурсі. І, звичайно, всі присутні знають, що біофак – найкращий!» – сказав Дмитро Юрійович.

Отже, корону «Міс біофак – 2018» здобула учасниця… Юлія Трофімова! Вітаємо переможницю!

Офіційна частина заходу перейшла в неофіційне святкування в один із нічних клубів Ужгороду.

Діана Магоч, студентка відділення журналістики