Із Міжнародним днем музики!

Студенти відділення журналістики спробували з’ясувати, які музичні вподобання у молоді Ужгородського університету

Із Міжнародним днем музики!
Музика завжди дарувала людині шквал емоцій, допомагала вгамувати почуття, знайти натхнення, заспокоїтись, розвеселитись. Тож недарма 1 жовтня 1975 року рішенням ЮНЕСКО запроваджено спеціальний день, присвячений цьому видові мистецтва.
Поп, рок, джаз, блюз, хіп-хоп, класичні, народні мотиви – кожен може знайти щось близьке для себе. Є люди, котрі не уявляють життя без співів і слухають усі напрямки, таких називаємо меломанами. З нагоди свята студенти відділення журналістики спробували з’ясувати, які музичні вподобання у молоді Ужгородського університету.

Підготували студенти 2-го курсу
відділення журналістики УжНУ