На матфаку влаштували відбірний етап конкурсу Малої академії наук

Старшокласники приїхали не лише з райцентрів, а й із сіл, що свідчить про хороший рівень викладання математики навіть у глибинці краю

На матфаку влаштували відбірний етап конкурсу Малої академії наук
27 січня на математичний факультет традиційно з’їхалися школярі з різних районів області, аби спробувати свої сили у відборі на всеукраїнський етап конкурсу юних розумників.
На матфаку влаштували відбірний етап конкурсу Малої академії наук

Захід відкрив декан факультету Михайло Повідайчик, який пояснив учням порядок захисту робіт, дав корисні настанови та побажав успіхів.

Цьогоріч до участі в конкурсі долучилося 25 школярів із майже всіх районів області. Старшокласники приїхали не лише з райцентрів, а й із сіл, що свідчить про хороший рівень викладання математики навіть у глибинці області. Ба більше: деякі учні беруть участь у МАН уже не вперше.

Представили свої напрацювання у трьох секціях: «Математика», «Прикладна математика» та «Математичне моделювання».

На матфаку влаштували відбірний етап конкурсу Малої академії наук

Публічний захист відбувся після попереднього проходження учнями теоретичного туру. На кожну роботу компетентна комісія, що складалася з викладачів факультету, готувала рецензію. Відтак під час захисту члени комісії та інші учасники ставили школярам запитання з теми роботи.

Переможці відбірного етапу представлять нашу область на всеукраїнському етапі конкурсу Малої академії наук.

Ксенія Шокіна,
фото Асі Свид