Студенти-математики незабаром побувають у літньому таборі в Чехії

Зі студентами поспілкувався Антон Угнак — голова Чесько-Корейської промислово-торгової палати, проректор Індустріального університету зі співпраці з промисловістю (м. Прага)

Студенти-математики незабаром побувають у літньому таборі в Чехії
Нещодавно на математичний факультет Ужгородського університету завітали поважні гості з-за кордону з пропозицією працевлаштування.

Антон Угнак

Зі студентами поспілкувався Антон Угнак – голова Чесько-Корейської промислово-торгової палати, проректор Індустріального університету зі співпраці з промисловістю (м. Прага) та його колеги-меценати із Закарпаття.

Пан Антон представив презентацію з трьох частин: розвиток ІТ-технологій в Кореї, перспективи співпраці в цій галузі Чехії та України, а ще розповів студентам про літній табір, який додасть знань з програмування.

У післявоєнний період Корея була суцільною руїною, проте нині це одна з передових держав, тож нам варто брати з неї приклад, вважає пан проректор, зауважуючи, що саме освіта є запорукою процвітання країни.

Під час зустрічі

Різні фірми у всьому світі щорічно потребують грамотних ІТ-спеціалістів, і наш університет може їх дати. Як зізнався пан Антон, у Чехії цінують нашу молодь, уважають її дуже обдарованою.

Студенти зацікавилися можливістю вже незабаром побувати у літньому таборі в Чехії. Два тижні там триватиме лекційний курс, а потім учасники зможуть ознайомитися на практиці з роботою різних підприємств. Загалом програма триватиме близько двох з половиною місяців. Нині в Чехії готові прийняти 5–10 наших студентів, а меценати потурбуються про те, щоб максимально полегшити фінансову участь для ужнівців.

Женя Шиптур

«Щоб заробляти, треба думати, працювати головою. Треба вивчати різні галузі наук, аби використовувати мозок на повну. Ви – майбутнє країни», – підкреслив Антон Угнак.

Проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Ігор Король зауважив: «Сьогодні ви дістали конкретні пропозиції, якими можете скористатися. Це той шанс, який дасть вам можливість знайти себе в житті та забезпечити хорошу роботу й бути задоволеним собою».

Вова Назаров

Молодь мала змогу поставити запитання, які її цікавлять. Серед іншого з’ясовували, наскільки вузьку ІТ-спеціалізацію надає літня школа та який рівень знання іноземної (англійської) мови потрібен.

Студент матфаку Женя Шиптур каже, що вже має плани на літо, проте, якщо пройде відбір до літньої школи, їх змінить.

Інший студент-математик Вова Назаров ділиться: «Дуже цікава пропозиція від пана Антона! Це надзвичайний шанс для студентів прикладної математики та й узагалі тих, хто тямить в айті, знайти свій шлях. Тим більше, що це співпраця із міжнародними всесвітньовідомими компаніями! Маю надію, що зможу пройти відбір».

Насамкінець зробили фото на згадку та вирушили писати резюме.

Ксенія Шокіна
Фото Асі Свид