Ужгород мистецький: у місті відкрилося одразу три художні виставки

Урізноманітніть собі плин свят

У тривалі свята хочеться урізноманітнити плин днів – чим не привід відвідати гарну виставку? Тим більше, якщо їх відкрилося аж три! 12 січня в Ужгороді стався мистецький бум, а журналісти Медіацентру підготували невеличкий огляд експозицій.

Щедрі люди Василі

Ужгород мистецький: у місті відкрилося одразу три художні виставкиОлійний та акварельний живопис, скульптура й різьба – такою різноманітною є експозиція виставки членів Закарпатської організації Національної спілки художників, що приурочена святу Василя. Символічно: всі автори – Василі.

Глядач може оглянути близько півсотні робіт авторства В. Свалявчика, В. Дуба, В. Вовчка, В. Скакандія, В. Бобіти, В. Олашина (молодшого), В. Сочки, В. Романа, В. Сідака, В. Чурея.

Де: Хол-атріум Закарпатської ОДА.

Коли: триватиме близько 2 тижнів з 12 січня 2018 р.

Вартість: безкоштовно.

Суб’єктивна реальність. Ретроспективна виставка творів Івана Манайла

Творчість Івана Манайла – різножанрова і різнобарвна. Художник вдавався доУжгород мистецький: у місті відкрилося одразу три художні виставки різних технік виконання – від звичної олії, акварелі, темпери до вугілля, рельєфних паст тощо, часто експериментував, використовував незвичні матеріали та елементи декору. Більшість представлених на виставці творів експонується вперше на широкий загал.

Де: Закарпатський обласний художній музей ім. Й. Бокшая.

Коли: 12 – 25 січня 2018 р.

Вартість: 25 грн. *Зі студентським та пенсійним посвідченням ціна становить 15 грн.

Delirium. Михайло Ілько

Ужгород мистецький: у місті відкрилося одразу три художні виставкиВиставка живопису та фотографії Михайла Ілька покаже зріз творчості з різницею у 20 років: серія робіт, створених у 1995 році та роботи 2015–17 років. Крім того, серед експонованих робіт є й інсталяція.

Де: Галерея ILKO.

Коли: 12 січня – 12 лютого 2018 р.

Вартість: 20 грн. *Зі студентським квитком ціна – 10 грн.

Ксенія Шокіна