На заході зібрали 18150 гривень на потреби ЗСУ, зокрема 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського

24 жовтня у великому залі ректорату УжНУ відбувся благодійний захід – «Вечір першокурсника & Міс біологічного факультету – 2024». Вели захід Максим Москаль та Андріана Реган.

Біологи УжНУ благодійно відсвяткували День першокурсника й обрали Міс факультетуВідкрила вечір деканеса біологічного факультету Ярослава Гасинець, звернувшись до першокурсників: «Вам випала доля ступати перші кроки в дорослому житті під час війни. Але саме ви будете відбудовувати нашу країну після перемоги, творити вільною європейською державою. Це справжня історична місія. Тому, усвідомлюючи це, з нашою допомогою вчіться багато і натхненно». Також побажала всім приємного вечора, а Україні – перемоги!

Про об’єктивність іБіологи УжНУ благодійно відсвяткували День першокурсника й обрали Міс факультету справедливість у визначенні переможців подбало журі, уважно враховуючи кожну деталь учасників. Його сформували проректор УжНУ Дмитро Сойма, деканеса біологічного факультету Ярослава Гасинець, заступник декана з виховної роботи Михайло Вакерич, дует «Вільні» – Маріанна Матейко та Анастасія Вишневська-Маркович.

За титул найвродливішої дівчини біологічного факультету змагалися шість претенденток. Конкурс передбачав 5 частин-виходів: «Вуличний», «Український», «50-і», «Інтелектуальний», «Вечірній».

Під час кожного раунду конкурсантки демонстрували свій гармонійно дібраний образ, який доповнював внутрішні якості, створюючи неповторні враження у глядачів, що зустрічали їх бурхливими оплесками.

Одним із найемоційніших конкурсів став «Інтелектуальний», де дівчата повинні були проявити свої інтелектуальні здібності й уміння швидко мислити. Вони відповідали на запитання з різних галузей знань різної складності: від актуальних подій до наукових фактів. Цей етап конкурсу показав, наскільки широкий спектр інтересів і знань в учасниць. Деякі питання вимагали глибокого розуміння теми, інші – швидкісного реагування й аналізу інформації. Красуні продемонстрували свою готовність до викликів і бажання розвиватися в різних сферах знань.

А доки претендентки на головну корону готувалися до виходів, глядачів розважали студенти біологічного факультету й гості вечора: Анастасія Сабов та Дія Девгун тішили співом, зірки медичного факультету № 2 – запальними танцями, Анастасія Рошканюк – гімнастичним номером, а команда КВН біологічного факультету – жартами. Також глядачам запам’ятався розважальний конкурс «Пакетне дефіле».

Проте кожен, хто прийшов на свято, чекав найголовнішого моменту – оголошення результатів. А вони такі:

• Міс артистичність – Глорія Сливка;
  • Міс ніжність – Анастасія Павлюк;
  • Міс усмішка – Руслана Дресь;
  • Міс оригінальність – Антоніна Бляшинець;
  • Міс фото – Мстіслава Дуркот;
  • Міс грація – Наталія Дебич.

Другою віцеміс конкурсу стала Руслана Дресь, першою віцеміс – Наталія Дебич. А корону й титул Міс Біологічного факультету 2024 року здобула Мстіслава Дуркот.

Біологічний факультет вдячний за допомогу в організації та проведенні Дня першокурсника меценатам, серед них: SUSHI LEE – доставка суші, ролів, піци; То Лем Кебаб – ресторан швидкого харчування; Піцерія Куб; Vesna – рослинна еко косметика; Glossa accessories – магазин аксесуарів; ES STUDIO FITNESS; DED EATS – доставка їжі; Анастасія Сабов – фотограф, SMM-спеціаліст; фермерське господарство «Ранет»; X-vision – освітня онлайн-платформа.

У ході благодійного заходу студенти зібрали 18150 гривень на потреби ЗСУ, зокрема 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського. Спільним рішенням частину коштів передали першокурсниці-конкурсантці Руслані Дресь, сім’я якої наразі живе у селі біля Покровська.

За інформацією біологічного факультету