П`ятниця, 23.06.17, 13:18 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Ужгород увосьме «відпалачінтив» багатством страв та ярмаркового краму

Упродовж двох днів, 11 та 12 лютого, в обласному центрі тривав, мабуть, найсмачніший фестиваль зими «Ужгородська палачінта». За цей час у Боздоському парку побували тисячі туристів і мешканців міста.

Цьогоріч «Палачінту» проводять увосьме, і запам’яталася вона відвідувачам не лише розмаїттям смачних страв, а й багатим ярмарком. Не обійшлося, звичайно, і без конкурсів і традиційних розваг.

І на стовп вилазили (фото Сергія Денисенка)

Поки зі сцени розігрували призи, на паркових алеях вирував ярмарок: прикраси, вироби ручної роботи, домашні вина та сири, мед, сувенірна продукція, іграшки – це далеко не повний перелік того, чим вабили відвідувачів. Окрема алея з гастрономією теж не пасла задніх: довжелезні черги за смаженими ковбасками, свинячими вушками, шашликом, а головне – млинцями! Ну, і на додачу смачний глінтвейн – куди ж без нього?

Золота палачінтовка

Жодне ужгородське свято не минає без Руху підтримки закарпатських військових. Цього разу волонтери на своєму «Ведмежому острові» не лише пригощали смачними й незвичними млинцями (з кокосом, бананом, ікрою, морквою тощо), а ще й виграли «Золоту палачінтовку», бо ж готували найсмачніше. А в безпрограшній лотереї навіть розіграли квитки на концерт гурту «СКАЙ».

Валя Артюхіна

Однією зі щасливих переможниць стала активістка Валя Артюхіна, яка й витягла собі квиток на концерт. Дівчина каже: «Я відвідую «Палачінту» з друзями щороку – це вже справді традиція. Тут завжди весло, цікаво, позитивно, а сьогодні ще й подруга святкує День народження, тож ми відзначаємо його в незвичний спосіб. Як завжди, прийшли до волонтерів зіграти у лотерейку, і я виграла квиток на «СКАЙ». Оскільки для себе вже купила заздалегідь, виграний комусь подарую».

Окрім концертної програми і частування, не забували й про розваги: вилазили на стовп, робили світлини на згадку в тематичній фотозоні, споглядали виступи воркаутерів та фаєрників, а ввечері другого дня спалили Мару – опудало, що символізує відхід зими і прихід весни.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
wowslider by WOWSlider.com v8.6