Викладачі кафедри соціології та соціальної роботи УжНУ профорієнтаційно працюють з випускниками шкіл

Потреби сучасного ринку праці, зміни в освітній та економічній сфері нашої країни виводять допомогу старшокласникам у виборі майбутньої професії на один із пріоритетних напрямів роботи викладачів кафедри соціології та соціальної роботи факультету суспільних наук УжНУ.

Тож днями відвідали кілька шкіл Закарпатської області, зокрема Воловецьку та Нижньоворітську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, а також загальноосвітню школу-інтернат, де зустрілися з майбутніми випускниками (11-класниками).

Школярів поінформували про спеціальності «Соціальна робота» і «Соціологія» та діяльність кафедри. Виняткову увагу звернули на особливості вступу до навчального закладу, специфіку навчально-виховного процесу, умови проживання студентів, їхню участь у культурно-масовому та спортивному житті університету.

Учні зацікавлено сприйняли інформацію про особливості навчання у виші та на згаданих спеціальностях зокрема. Ставили запитання про умови вступу до УжНУ, зокрема про специфіку всеукраїнського конкурсу, кількість бюджетних місць тощо. Пожвавлення викликала інформація про можливість паралельного навчання та проходження практики у європейських університетах, а також перспективи працевлаштування.

Вл. інф.