П`ятниця, 23.06.17, 13:18 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Магістрам іноземної філології вручили омріяні ключики в майбутнє
Оксана Дацьо

10 лютого випускники денної і заочної форми навчання англійського відділення факультету іноземної філології УжНУ отримали магістерські дипломи.

Із вітальною промовою до випускників звернулася заступник декана з виховної роботи Оксана Дацьо, яка поділилася своїм сприйняттям такої події: «Цей день хвилює не тільки вас, дорогі випускники, а й ваших наставників, адже сьогодні ми маємо можливість побачити результати своєї роботи. І скажу чесно, я дуже задоволена цими результатами та надзвичайно горда, що саме нам випала честь навчати таких талановитих і завзятих молодих людей, як ви!».

Михайло Рошко з випускницею ФІФу

Напутніми словами вже колишніх своїх студентів підбадьорив декан Михайло Рошко, який нагадав молодим людям час, коли вони тільки-но переступили поріг факультету: «Я й досі пам’ятаю, як відчайдушно та з яким ентузіазмом кожен із наших тепер дорослих та впевнених у собі випускників намагався влитися в такий складний вирій факультетського життя. Як боляче було переносити кожен залік та екзамен, але, погодьтеся, з часом навіть сесія вже не здавалася таким складним випробуванням: ви виросли не тільки зовні, а й усередині, зуміли навчитися гідно долати всі негаразди.

Ваше життя тільки починається. І навчання саме на факультеті іноземної філології буде для вас ключиком у світле майбутнє. Адже знання мови – це неперевершена зброя у досягненні своєї мети, і в цьому сенсі ви озброєні найкраще з усіх студентів. Сподіваюся, що ми навчили вас не тільки бути старанними, відданими тому, що робиш, а й розвинули творчу уяву, креативне мислення та інтуїцію, адже, як каже в своїй казці «Маленький принц» А. де Сент-Екзюпері: «Найголовнішого очима не побачиш – найважливіше бачиш тільки серцем!».

Теплі слова вітання почули магістри і від тимчасової виконувачки обов’язків завкафедри англійської філології Лесі Рогач.

Еріка Попович

А від усіх цьогорічних випускників з промовою до присутніх звернулася Еріка Попович. Випускниця дякувала викладачам і наставникам за їхню підтримку, турботу та допомогу у самореалізації студентів. Згадала одногрупникам яскраві й цікаві моменти з їхнього студентського життя та пообіцяла друзям і сама взяла з них слово завжди пам’ятати одне одного та обов’язково повертатися до рідних стін: «Наш факультет справді чарівний, він дає не тільки глибокі знання, перспективи, тут ми мали можливість навчитися витримки, сили духу та турботи одне про одного. І за це неймовірно вдячні».

Відтак декан факультету Михайло Рошко урочисто вручив випускникам давно очікувальні й такі бажані для них дипломи про вищу освіту та ще раз привітав хлопців і дівчат зі знаковим для них днем.

На завершення свята пролунав незмінний гімн студентства «Гаудеамус», а свіжодипломовані фахівці, їхні рідні та викладачі продовжили вітати одне одного вже в неформальній обстановці.

Юлія Шипович

Традиції | 12.02.17 | Додав Г_Кришiнець | 397 | 0.0/0