Творчим вступникам – творчі спеціальності!
Удалих іспитів та правильного вибору вам, шановні абітурієнти!
22 липня творчий конкурс складатимуть ті, хто бачить себе в журналістиці, рекламі та піарі. А фізичну підготовку вступники УжНУ демонструватимуть 25 липня.
Довідково. Власне журналістів готують на базі філологічного факультету УжНУ з 1997 року, а от нову спеціалізацію – «Реклама та зв’язки з громадськістю» – відкрили лише торік. Вступник може подати заяви на обидві спеціалізації, утім творчий конкурс для всіх один – написання письмової роботи відповідного публіцистичного жанру на одну із запропонованих тем. В офіційній програмі творчого конкурсу вказані такі ОРІЄНТОВНІ завдання:
1. Написати рецензію на художній твір письменника, творчість якого вивчається за шкільною програмою.
2. Створити художньо-публіцистичний портрет відомої людини або нарис про неї.
3. Написати репортаж про відвідування музею, виставки, підприємства.
4. Підготувати спортивний огляд.
5. Письмово викласти публіцистичні роздуми на одну із запропонованих тем.
Під час творчого конкурсу з журналістики важлива зосередженість та увага вступника. Не забудьте самостійно дати своєму «творінню» назву! Оцінюються винятково самостійні роботи абітурієнтів, написані під час випробування – попередній творчий доробок до уваги не береться.
Таким був творчий конкурс для минулорічних вступників.
Узяти участь у творчому конкурсі з фізичної підготовленості можуть абітурієнти, які пройшли медичне обстеження та допущені лікарем і приймальною комісією до тестування, ознайомлені з правилами безпеки під час випробувань.
Абітурієнти, які беруть участь у конкурсі, повинні бути вдягнені і взуті по-спортивному; для плавання відповідно потрібні купальні костюми та гумові шапочки, – інформує програма випробування.
Ось що абітурієнт має час «підтягнути» до 25 липня:
– біг 100 м;
– біг на 1000 м (чоловіки) та біг на 500 м (жінки);
– підтягування на перекладині (чоловіки) й згинання та розгинання рук в упорі лежачи (жінки);
– плавання*;
* У разі відсутності умов для плавального конкурсу, за рішенням приймальної комісії, «водний» тест замінюється вправою «Cтрибок у довжину з місця».
Також на сайті УжНУ в розділі «Абітурієнту» ви зможете знайти детальні критерії оцінки кожного з випробувань і вже попередньо оцінити власні можливості. Вони розподілені на 4 таблиці окремо для чоловіків та жінок, серед яких – для вступників до 30 років та після 30. Тренуватися ніколи не пізно!
Як відбувався фізкультурний конкурс торік, щоправда, на факультет здоров’я людини, – у матеріалі Медіацентру.
Докладнішу інформацію про час і місце проведення вступних випробувань шукайте на офіційному сайті Ужгородського національного університету. Вдалих іспитів та правильного вибору вам, шановні абітурієнти!