Студенти-міжнародники та економісти УжНУ мають можливість співпраці з німецькими колегами з Nuertingen-Geislingen University

Представники європейської мережі центрів трансферу інновацій розповіли, як допомагають університетам реалізувати новітні розробки
2 грудня викладачі та студенти факультету міжнародних економічних відносин та економічного факультету мали спільну зустріч з колегами з Німеччини та Австрії.

Представники європейської мережі центрів трансферу інновацій Steinbeis-Transfercentrum (м. Дармштадт) Юрген Райснер (Jurgen Raizner) та Steinbeis-Innovationszentrum (м. Відень) Ана Туркан (Ana Turcan) розповіли студентам, як працюють такі центри в Німеччині, допомагаючи університетам реалізувати новітні розробки, а підприємствам, що втілюють інновації в життя, – забезпечувати ефективність бізнес-проектів.

Юрген Райснер

Микола Палінчак та закордонні гості

Професор Nuertingen-Geislingen University (NGU) Юрген Райснер та експерт з розвитку співпраці між містами-побратимами (Ужгород-Дармштадт) Мартін Райснер звернулися до УжНУ з цікавими пропозиціями співпраці.

Зокрема, шановні гості висловили ідею спільної роботи студентів нашого вишу (факультету міжнародних економічних відносин та економічного факультету) й студентів німецького університету над проектом популяризації Ужгорода як міста, відкритого і сприятливого для німецьких інвестицій.

Зацікавлені студенти зможуть узяти участь у вебінарі спільно з колегами з Німеччини і під керівництвом професора Райснера висуватимуть ідеї для підготовки проекту, дистанційно обговорюватимуть проблемні питання заохочення німецьких інвестицій в економіку Ужгорода. Результати, як переконують представники Steinbeis, будуть використані німецьким центром трансферу технологій у роботі для представлення нашого краю перед німецькими підприємцями.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин УжНУ