Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Докторанти та магістранти Карлового університету в Празі пройдуть стажування на базі УжНУ вже цієї осені

Базою стажування стане юридичний факультет УжНУ та Науково-дослідний інститут державно-конфесійного права та державно-церковних відносин УжНУ

0 490
З 1 жовтня група докторантів та магістрантів Карлового університету в Празі проходитимуть наукове стажування на базі юридичного факультету УжНУ та Науково-дослідного інституту державно-конфесійного права та державно-церковних відносин Ужгородського університету.

Це стане добрим початком обміну студентами та докторантами між двома вишами, про що домовилися під час візиту ректора Карлового університету в Празі, професора Томаша Зіми до Ужгорода в січні 2016 року (підписана відповідна Угода про співпрацю).

Серед тем, що викликали жваве зацікавлення в молодих чеських науковців, – «Правове регулювання державно-конфесійних відносин в Україні», «Історія державно-церковних відносин на Закарпатті» тощо.

За повідомленням члена Колегіуму ректорату Карлового університету в Празі, професора Яна Благослава Лашека, голосування щодо виділення відповідних індивідуальних стипендій кандидатам, зокрема магістру Мартіну Голему, бакалавру Самуелю Вашину та іншим, на стажування на базі УжНУ було одноголосним.

Декан юридичного факультету, професор Ярослав Лазур зазначив: «Сподіваємося, що стажування наших молодих чеських колег – це лише початок важливої співпраці між нашими університетами та відповідними факультетами. Наразі юрфак активно співпрацює з юридичними факультетами Карлового університету в Празі, Братиславського університету ім. Яна Коменського, Пан’європейського університету в Братиславі, Люблінського католицького університету, Мішкольського та Ніредьгазького університетів. Безумовно, активна міжнародна співпраця нашого факультету є однією зі складових та запорукою успіху, на що вказує велика кількість заяв від абітурієнтів, що бажають вчитися саме у нас».

Принагідно нагадаємо, що вже з 1 жовтня цього року починає діяти програма обміну викладачами між юридичним факультетом Ужгородського університету та факультетом права, канонічного права та адміністрації Люблінського католицького університету.

Вл. інф.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.