П`ятниця, 26.05.17, 18:03 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Ukrainian Fashion Bazaar в Ужгороді відбувся з участю наших студенток-туризмознавиць

За інформацією видання Pink.ua, 5–6 листопада в Ужгороді вже вдруге відбувся Ukrainian Fashion Bazaar – подія, що вражає як прекрасною організацією, так і дизайнерами-учасниками. Свої колекції тут показали Tata Kalita, OVA Dress, Катерина Кароль, Steblakizm та інші молоді таланти.

Відкривала шоу відома дизайнерка з Ужгорода Світлана Златіч витонченою та яскравою колекцією «Відверта» | Осінь/зима 2017 під чарівний вокал співачки Олександри Кузнецової.

На «Fashion Bazaar» дизайнери не тільки демонстрували власні колекції – кожен із гостей міг поміряти річ, яка сподобалася, у шоу-румі та придбати її. А головна мета проекту – допомогти українським дизайнерам просувати свої колекції на всеукраїнський та міжнародний ринки.

Студентки факультету туризму та міжнародних комунікацій спробували себе як моделі на цій грандіозній події. І загалом дівчатам сподобалося таке випробування.

«Це був перший мій такий досвід. Дуже хвилювалася, але коли вийшла на подіум – усе як рукою зняло. Вдячна, що мала нагоду взяти участь у такій події», – ділиться своїми враженнями студентка ІІІ курсу факультету туризму та МК Аліна Репинець.

«Аж не віриться, що стала моделлю на Fashion Bazaar. Особливо сподобалася колекція Світлани Златіч, яка є вишуканою, сучасною, може задовольнити найпримхливішу модницю», – зауважила другокурсниця Олена Гарастей.

Загалом враження у наших студенток якнайкращі, підкріплені незабутніми емоціями. Наступного року, як пообіцяла організатор Fashion Bazaar Ольга Мікула, наші дівчата будуть знову запрошені на цю модну подію.

Що ж, приємно усвідомлювати, що наші студенти, зокрема з факультету туризму та МК, – активні, готові до нового, не бояться відчути й пережити новий досвід.

За інформацією кафедри міжнародних комунікацій

Відео з YouTube-каналу Олександра Маріаша

Студгромада | 14.11.16 | Додав Г_Кришiнець | 662 | 0.0/0