П`ятниця, 26.05.17, 18:02 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Молоді туризмознавці влаштували в центрі Ужгорода бульбашковий фестиваль

Цього дня кожен є ірландцем – це твердження днями перевіряла на собі ужгородська молодь під час традиційного Бульк-фесту.

Туризмознавці з Федором Шандором

Історичний центр міста заполонили мильні бульбашки. Причина – відзначення Дня святого Патріка, щоправда, по-ужгородськи.

П’ятий рік з ініціативи туризмознавця Федора Шандора й факультету туризму та МК в обласному центрі Закарпаття влаштовують розважальний фест. Цього разу до організації долучилися не лише вихованці згаданого підрозділу, а й рекламники та студенти кафедри соціальної роботи.

Офіційним символом Дня святого Патріка не лише в далекій Ірландії, а й в Ужгороді є трилисник конюшини. Тож в одязі намагалися дотримуватися зеленого кольору – символу Ірландії, яку нерідко кличуть Зеленим островом.

Кароліна Срібна

Перехожі могли долучитися до шаленого дійства: безплатно взяти пляшечки з мильними бульбашками й додати усмішок усім довкола.

Марія Заболотна

Про флешмоб розповіла його учасниця Кароліна Срібна: «Ми традиційно вдягаємося так, щоб мати зелений елемент в одязі, дівчата до волосся чіпляють зелені стрічки, малюємо листя конюшини на обличчі, руках. Щороку починаємо маршрут на перехресті Корзо й Волошина. Ідемо через Пасаж на Театральну й пішохідний міст. Перехожі дивуються, а ми радіємо – це класно!»

Марія Заболотна приїхала до нас навчатися із Запорізької області й на такому веселому заході побувала вперше. Дівчина радо ділиться враженнями: «Мій образ був продуманий і складався з безлічі зелених речей: светр, банти на голові, сумка, навіть обличчя розмалювала в зелений. Більшість перехожих реагувала усміхнено, особливо ті, що гуляли з дітками. Загалом, усе вийшло класно, і настрій після Бульк-фесту лишився мильно-зелено-веселий! ☺»

Ксенія Шокіна

Традиції | 20.03.17 | Додав VIP | 290 | 0.0/0
Теги: День Святого Патріка, туризмознавці, бульбашковий фестиваль, бульк-фест, факультет туризму та МК