В УжНУ завершилася Міжнародна літня школа з програмування

У межах заходу також улаштували квест: учасники фотографувалися з ужгородськими міні-скульптурками

Днями на факультеті інформаційних технологій УжНУ підбили підсумки Міжнародної літньої школи з програмування та нагородили найкращих її учасників.
Ігор Повхан
Олександр Міца

На церемонії закриття учасників привітали декан факультету інформаційних технологій УжНУ Ігор Повхан, професор Грузинського технічного університету Темурі Заркуа, представник ІТ-компанії Astound Commerce Леся Микита та ініціатор школи – завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій нашого університету Олександр Міца.

Темурі Заркуа

Фахівець із Грузії Темурі Заркуа, зокрема, висловив подяку організаторам школи за високий рівень її проведення, побажав Літній школі розквіту в наступні роки з огляду на географічне розміщення Ужгорода та на наявність необхідного рівня, а також пообіцяв надалі долучити до участі в школі на базі УжНУ найкращих грузинських студентів.

Завершальним акордом заходу став виступ колоритного закарпатського рок-гурту «308». Пісні цього колективу додали ще більшого емоційного піднесення учасникам від перебування на Закарпатті.

Гурт «ТРИСТАВІСІМ»

Варто відзначити також, що щоденна газета «Новинка++», членами редколегії якої були доценти Олександр Міца, Олександр Лавер, Василь Шаркань, студенти факультету інформаційних технологій Даніель Волошин та Ярослав Буй, ефектно розповідала про події школи щодня, містила матеріали пізнавального характеру та поширювала закарпатський гумор у задумливі ряди найкращих ІТ-шників.

Новинка ++

У межах Літньої школи з програмування також було проведено квест: учасники фотографувалися з ужгородськими міні-скульптурками.

Цьогорічні змагання під час школи проходили у двох лігах. Результати у першій лізі виявилися такими:

МісцеКоманда
1Львівський національний університет імені Івана Франка
LNU Algotesters
Андрій Макар,
Михайло Пилип,
Тарас Чайка;тренери – Віталій Ігорович Герасимів, Василь Миколайович Білецький
2SuperRandomTeamName
Владислав Глембоцький (Ягеллонський університет, м. Краків, Польща),
Андрій Омельяненко (Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка),
Олександр Кушнір (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)
3Одеський національний політехнічний університет
ONPU_Compote
Дмитро Садовий,
Максим Молчанов;
тренер – Вікторія Михайлівна Рувінська
Найкраща команда за дорозв’язанням задачУжгородський національний університет
Racoons_of_Azura
Адальберт Макарович,
Анастасія Цибик;тренер –Сергій Сергійович Оришич

Результати учасників другої ліги такі:

МісцеКоманда
1Львівський національний університет імені Івана Франка
LNU Undead
Данило Мочернюк,
Юліан Ярема,
Олег-Андрій Жук;тренер –Віталій Ігорович Герасимів
2Харківський національний університет радіоелектроніки
Ranom_people
Антон Гаврашенко;тренер –Олександр Володимирович Вечур
3Одеський національний політехнічний університет
ONPU_LightScribe
Дмитро Мисько,
Дар’я Бондаренко,
Ольга Ткаленко;тренер –Вікторія Михайлівна Рувінська
Найкраща команда за дорозв’язанням задачУкраїнський католицький університет
UCUmix
Юрій Антентик,
Анатолій Яцук,
Остап Вінявський;
тренер – Олесь Мар’янович Добосевич

Організатори школи вдячні ІТ-компанії Ring Labs за сертифікати кожному учаснику-переможцю на суми 100, 75 та 50 доларів залежно від вибореного місця, а також за інші цінні призи, висловлюють подяку ІТ-компанії Astound Commerce за цінні подарунки (повербанки та інші призи з атрибутикою фірми).

Вл. інф.
Фото Костянтина Обуха