Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Близько трьох десятків студентів УжНУ отримуватимуть академічні іменні та персональні стипендії

Інформував начальник навчально-методичного відділу Анатолій Штимак

0 798

Анатолій Штимак

Вчена рада Ужгородського університету схвалила кандидатури стипендіатів за результатами літньої сесії.

Про це поінформував начальник навчально-методичного відділу Анатолій Штимак.

Попередньо вчені ради факультетів рекомендували здобувачів фаху на призначення стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, ім. М.С.Грушевського, ім. В.М.Чорновола, соціальної стипендії Верховної Ради України та стипендій Закарпатської ОДА та облради. Кандидатури також розглянули органи студентського самоврядування.

Іменні стипендії Верховної Ради України (на 2017/2018 навчальний рік) отримають:

  • Іштван Сані – студент 3 курсу українсько-угорського навчально-наукового інституту (напрям підготовки «Фізика»);
  • Анастасія Беца – студентка 2 курсу факультету інформаційних технологій (напрям підготовки «Інформатика»);
  • Олеся Чорней – студентка 2 курсу географічного факультету
  • (напрям підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій»);
  • Олена Нодь – студентка 2 курсу факультету іноземної філології (напрям підготовки «Філологія. Англійська мова і література»).

Іменну стипендію Кабінету Міністрів України присуджено Анастасії Кроповій – студентці 2 курсу факультету міжнародних економічних відносин (напрям підготовки «Міжнародні економічні відносини»).

Стипендію імені М.С.Грушевського – Михайлові Демчику – студенту 3 курсу факультету історії та міжнародних відносин (напрям підготовки «Історія»);

Стипендію імені В.М.Чорновола — Ірині Фрідманській – студентці 3 курсу філологічного факультету (напрям підготовки «Журналістика»).

На призначення соціальних стипендій Верховної Ради України затверджено кандидатури Олександра Мойзеша – студента 1 курсу хімічного факультету (спеціальність «Хімія»); Ганни Альберт – студентки 2 курсу економічного факультету (спеціальність «Економіка підприємства»).

Стипендіати Закарпатської облдержадміністрації та обласної ради:

  • Яна Білак – 2 курс, біологічний ф-т (напрям підготовки «Біологія»)
  • Валерія Курта – 2 курс, географічний ф-т (напрям підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій»)
  • Катерина-Марія Шпеник – 2 курс, українсько-угорський навчально-науковий інститут (напрям підготовки «Країнознавство»)
  • Євген Марушкей – 1 курс, економічний факультет (спеціальність «Фінанси і кредит»)
  • Діана Сароз – 2 курс, ф-т здоров’я та фізичного виховання (напрям підготовки «Здоров’я людини»)
  • Іван Діброва – 3 курс, інженерно-технічний ф-т (напрям підготовки «Будівництво»)
  • Леанна Мотичка – 3 курс, ф-т іноземної філології (напрям підготовки «Філологія» (Німецька мова та література)
  • Владислав Єрмаков – 3 курс, ф-т інформаційних технологій (напрям підготовки «Комп’ютерні науки»)
  • Катерина Дрипка – 3 курс, ф-т історії та міжнародних відносин (напрям підготовки «Менеджмент»)
  • Вікторія Яценко – 1 курс, математичний ф-т (напрям підготовки «Прикладна математика»)
  • Тетяна Коваль – 4 курс, медичний ф-т (спец. «Фармація»)
  • Діана Стець – 3 курс, ф-т міжнародних економічних відносин (напрям підготовки «Міжнародні економічні відносини»)
  • Марія Силюк – 4 курс, стоматологічний ф-т (спец. «Стоматологія»)
  • Євген Лівак – 2 курс, ф-т суспільних наук (напрям підготовки «Соціологія»)
  • Максим Орос – 3 курс, ф-т туризму та міжнародних комунікацій напрям підготовки «Туризм»)
  • Сергій Харук – магістр 1 р.н., фізичний ф-т (спеціальність «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»)
  • Софія Сухарь – 2 курс, філологічний ф-т (напрям «Українська мова та література»)
  • Мар’яна Рашевська – 3 курс, хімічний ф-т (напрям підготовки «Хімія»)
  • Павло Величко – 3 курс, юридичний ф-т (напрям підготовки «Правознавство»)
  • Елена Сойма – 2 курс, природничо-гуманітарний коледж (спеціальність «Фінанси і кредит»).

 

Бажаємо молоді дальших успіхів і активної роботи.

Ольга Брайлян

Залишіть відповідь

X