Філфак вміє дарувати любов!

На ярмарку добрих справ до Дня філолога вдалося зібрати 9000 гривень для маленьких мешканців Свалявського дитбудинку

16 травня в рамках Дня філологічного факультету у фойє головного корпусу на Бамі відбувся традиційний ярмарок добрих справ, ініціатором та організатором якого став студактив філфаку.
Філфак вміє дарувати любов!
Галина Шумицька та гості філфаківського свята

Із самого ранку хол був переповнений охочими скористатися всіма принадами ярмарку, а отже, й долучитися до благородної мети мешканців філфаку – допомогти діткам із Свалявського сиротинця!

Філфак вміє дарувати любов!Розпочали традиційно з вітального та напутнього слова декана факультету Галини Шумицької, яка також представила аудиторії поважних гостей свята – літераторів Володимира Шовкошитного (директор видавництва «Український пріоритет»), Марію ТкачівськуСергія СинюкаОлександра Гавроша, професора Сергія Федаку, які й собі привітали філфаківців зі святом та наголосили на благодійній формі святкування студентами свого дня.

Оригінальні розписи тіла хною, уроки гри на гітарі, майстер класи на будь-який смак; для дівчат, які завжди хочуть залишатися неперевершеними та стежать за поставою, студентки приготували особливу продукцію: браслетки, чокери, намиста, особисто виготовлені умілими ручками красунь факультету: ну, і звичайно випічка: кекси різного виду, печиво, тістечка, навіть піца й канапки – господиньки філфаку потурбувалися про смаки кожного з клієнтів.

Ярмарок не припиняв своєї роботи аж до самого вечора, а охочі взяти в ньому участь не шкодували коштів на добру справу. Як повідомляє громадський декан факультету Марія Якубишин, на заході вдалося зібрати 9000 гривень. Сподіваємося, ці ресурси стануть приємним сюрпризом для маленьких мешканців дитбудинку!

Деканат філологічного факультету дякує за організацію ярмарку Марії Якубишин, Марті Гирич, Руслані Паращук, Корнeлії Остапів, Наталії Сов’як, Анастасії Ониськів, Марії Шeлeльо, Марині Куштан, Марині Біланчук, Марії Кондрич, Яні Процюк, Іванні Стeць, Ользі Ньорбі, Вікторії Кeнідрі, Євгенії Кость, Ользі Сабовчик, Марії Пашкуляк, Олесі Матій, Олесі Білeцькій, Ользі Мочан, Анні Котенко, Надії Логойді, Сюзанні Пeтрішко, Василю Братасюку, Павлу Компанійцю, Ангеліні Йовбак, Анастасії Стрільчук, Ганні Броницькій, Тетяні Проданeць, Ніні Шпиток, Вероніці Степанчак, Ользі Стаховій, Антоніні Шиповій, Маріанні Лепай, Оксані Афанасьєвій, Юлії Коробці та всім хто, долучився до благодійної справи.

Юлія Шипович,
фото Віталія Завадяка та Антоніни Зеленецької,