Юристи УжНУ з іноземними колегами розглянули сучасні тенденції наукових досліджень у сфері публічного права

Провів семінар професор Михайло Савчин

24 травня на юридичному факультеті Ужгородського університету відбувся семінар на тему «Сучасні тенденції наукових досліджень у сфері публічного права». На захід завітали представники кількох кафедр юрфаку, зокрема адміністративного, фінансового та інформаційного права; теорії та історії держави і права; міжнародного права, аспіранти, а також гості з Польщі – професори Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ, габілітовані доктори Пьотр Закржевскі та Войцех Ліс.

Михайло Савчин

Провів захід директор Науково-дослідного інституту порівняльного публічного права та міжнародного права, доктор юридичних наук, професор Михайло Савчин, який поділився з присутніми своїми напрацюваннями:

«Семінар стосується основних напрямків досліджень у сфері публічного права. Ми розглянули теми розуміння природи свободи людини як можливості особи робити вільний вибір без зовнішнього тиску. Зрозуміло, що держава може втручатися в здійснення цієї свободи мінімально і таке втручання має бути обґрунтованим. Відповідно від цього було проаналізовано деякі моделі втручання в сферу свободи, тобто приватну автономію індивіда».

Після семінару відбулася презентація видання Науково-дослідного інституту порівняльного публічного права та міжнародного права, де було представлено три монографії та два збірники наукових статей за результатами науково-практичних конференцій, які мали міжнародний статус.

Василь Третяк

Читати також Цього ж автора